Humbook (2016)

16. října 2016 v 22:55 | lina |  Ze života studentky
O Humbooku jsem se dozvěděla vlastně náhodou a asi bych na něj ani nešla, nebýt kamarádky a toho, že mi vrazila knížku od Ruty Sepetys a uplatkové muffiny. A tak jsem si ten lístek koupila a když už, tak už. Takže jsem šla rovnou pro VIP vstupenku.Festival se konal 15. října v sále Elektra, který jsem si nakonec musela vygůglit, protože pořád nevím, kde co v Praze je :D A hned na začátek bych chtěla podotknout, jestli pořádáte nějakou akci, místo, kde to uspořádáte je klíčové. Můžete mít nadupanej program, ale pokud se bude konat v rozích otevřené haly, kde kolem chodí a povídá si 100 lidí, tak z toho nikdo nic mít nebude (ani když bude přednášející mluvit do mikrofonu, ale možná ne každej je hluchej jak já :D). Krom zmíněných výklenků program probíhal ještě ve velkém sále, mohli jste si vyzkoušet únikovou místnost, stánek tam měla Městská knihovna a Dobrovský, kde jste si mohli koupit knížku.

Každopádně jsem byla krom prostor, docela zklamaná i z toho slibovaného VIP balíčku. Ten obsahoval dvě knihy, jedna od Fragmentu a jedna od CooBoo, diář, časopis Pevnost, sleva na knihy, sleva a propiska do AquaPalace, placka Humbook. COž nezní tak špatně, že? Jenže ta kniha od CooBoo byla Stránky světa. A ty už mám doma. Šla jsem si pro ně už druhej den po vydání, protože Kai Meyer je můj oblíbenej autor!! Když jsem se jen tak z legrace zeptala jestli tam nemají náhodou nějakou jinou knížku, nebo jestli se to nedá vyměnit, dívali se na mě, jak kdybych je požádala o ledviny. Pro příště bych třeba ocenila balíčky dva, kdyby se náhodou stalo něco podobného. Přece jsem nebyla jediná, kdo tu knížku teď má dvakrát. On tam vlastně byl ještě jeden balíček pro blogery, který obsahoval to samé + reading copy of Iluminae, které vychází 7. listopadu.

Ale abych jen nekritizovala. První program na kterém jsem byla bylo Jak se vaří kniha, kde jsem si trošku připadala jako ve škole, zvlášť u slidu o částech knihy :D, ale vyhrála jem knížku! Highlight toho dne byla rozhodně Ruta Sepetys, která je úžasná. I když v sále, kde se beseda konala bylo nedýchatelno. Splnila jsem prvotní účel a nechala si od ní podepsat knížku a překvapivě jsem ze sebe i vymáčkla, že pracuju v knihovně, když se zeptala co dělám :D Teda potom, co jsem si vystála frontu, jsem skoro u stolu, jeden člověk přede mnou a autogramiáda byla přesunuta na schody, kde jsem si teda vystála další frontu. Díky bohu za Lloyd čaje, které se tam rozdávaly. Po Rutě měl besedu Christopher Paolini, ale to už jsem mazala domů (a do sprchy).

Humbooku hrozně fandím. Je to úžasný nápad, který se může snad jen zlepšovat. Takže ať se o něm mluví. Pokud někdo touží po fotografiích, odkazuju vás na článek od Syki (Rutu jsem fotila já :D).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama