Dramaworld (2016)

31. května 2016 v 14:32 | lina |  Seriály
Ať už korejská (nebo jiná asijská dramata) sledujete nebo ne, určitě jste si někdy představovali, jak by to vypadalo, kdyby jste se dostali přímo do toho či onoho seriálu. Neříkejte, že ne! Já to vím! Jenže to většinou opravdu skončí jen u těch představ (a v mém případě nadávek na adresu nespolupracujících hrdinů). A zatímco vy, si to jen představujete, Claire, hrdinka minisérie Dramaworld si to prožila.

Claire je typická zažraná fanynka. Její životní náplní je sledovat svého oblíbence v cestě za láskou, ať už je to drama historické, moderní nebo futiristické. A vzdychat. A představovat si. A naprosto nevnímat realitu. Poznává se někdo?

Dokud jednou když uklízí, při sledování nejnovějšího dílu Taste of love, neuklouzne na mokré podlaze a kouzlem se nepřenese mezi hlavního hrdinu a hlavní mrchu, která se ho snaží políbit. Claire svoji novou situaci samozřejmě zvládne, jak nejlépe umí, omdlí.

Takže vítejte v Dramalandu, kde klišé potkává klišé a kde postavy, jakmile dohrají svoji část, ztratí paměť a začnou hrát svoji další roli. A kde nic není náhoda, protože na ty tam mají lidi. Claire se má stát jedním z nich, protože v Dramalandu
se děje něco velmi špatného.

Kimchi slap!!!

Pokud jste si někdy dělali seznam všech klišoidních věcí, které se v dramatech objeví, můžete ho směle vzít a začít odškrtávat. Od shower scene hlavního hrdiny, přes flashbacky po opilecká vyznání. Všechno to tam je. osobně jsem se docela bála, jak celé "američani zkoušej udělat drama" dopadne, protože už jednu špatnou zkušenost máme americký boys over flowers, ale byla jsem přijemně překvapena a na konci jsem se stejně jako tisíc dalších fanouškou domáhala season 2. Nevím, jak to vzali Korejci, protože koneckonců si to z nich celé tak trochu utahuje, ale pro nás ostatní je to poklad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Escarlate Escarlate | Web | 9. června 2016 v 19:23 | Reagovat

Co toto je za seriál, to musím vidět! :D A to mě dramata přestala bavit už tak před 4 lety, dokonce dřív jak k-pop, how sad :D

Joo, já nikdy nebyla v Německu, tak jsem si tam chtěla udělat konečně výletík :D

2 S c a r s S c a r s | Web | 16. srpna 2016 v 12:16 | Reagovat

Pořád uvažuju, jestli do toho jít, jelikož se dost bojím zpracování. Budu na to myslet až budu v nouzi. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama