Zpátky na místo činu aneb Advík 2015

4. srpna 2015 v 17:05 | lina |  Smysluplnější hlody
V neděli jsem zrovna neměla dobrej den. Fakt, že ne…no a odnesl to report z Advíku, nebo ne? No prostě jsem se to rozhodla pojmout jinak. Nebudu vám vypisovat, co se mi líbilo, ale spíš, co se mi nelíbilo.


(plyš, všude plyš)Po třech letech jsem se vrátila na místo činu, do Modré školy, kde jsem byla na svém prvním Advíku. Pravda, absence lísku koupeného v předprodeji mě ušetřila fronty, dokonce to ani nikdo nepoplet (jako na Pragofestu, kde mi místo koupeného dvoudenního lístku dali lístek jenom na jeden den.) a pak jsem se vrhla do advíkovského šílenství. Stánky s blbinkama, který nutně potřebujete, manga, plyšáci, tašky, plakáty, placky. První věc byla sehnat si program (ne nedostala jsme ho automaticky při koupi lístku), tak jsme se mile (vyrazila jsem s kamarádkou) zeptaly, zda si můžeme jeden vzít, přičemž nám znuděný organizátor pokýval hlavou, jako by ho děsně otravovalo, že se ho vůbec na něco ptáme. Podle programu jsem tedy vyrazila na zahájení v Anime salonu, kde jsem se dozvěděla, že ten tištěnej program je mi vlastně na houby, protože časy přednášek se přesunuly. Mimochodem co se tištěných programu týče, tak to byla celkem tragédie, vytištěné překlepy, v neděli tam chyběl celý sloupeček s časy. Plus je teda, že přesunuté přednášky měly nové časy napsané na tabuli. Ovšem to, že se přednášky přesouvaly z místnosti do místnosti, to už byla věc, která napsaná nikde nebyla, nebo se stalo, že jsem šla na přednášku, která měla být ve tři a na dveřích jsem našla papír, že se přehazuje na druhou…ještě, že venkovní program se nikam nepřesouval, takže jsem měla možnost vidět dvakrát kyogen a jednou ukázky samurajského boje.


(zdvojená přednáška a sushi time)

Krom toho, že nic nebylo na svém místě, tak taky slavná anime dance party měla hodinu a půl zpoždění. Půl hodiny bych pochopila, možná i tu hodinu, ale celejch 90minut?! No když jsme po té desáté odcházely, přední vchod byl zavřený, tak jsme se zmateně ptaly, kudy teda k východu a další "milý" organizátor nám sdělil, že zadním vchodem, tónem, kdy jsem radši neměla odvahu zeptat se, kde ten zadní vchod je, protože, kdo to neví je očividně úplnej pitomec.


(mňamky z japonské domácé cukrárny)


V sobotu se mě pokoušeli naučit shogi, neúspěšně :D Ale byla to celkem sranda a večer jsme si pak zahrály s Nel-ly GO (prohrála jsem). V neděli měla přednášku kamarádka, marně jsem ji hledala v programu (v tom tištěném jo, v tom, co měl být aktualizovaný, nebyla), nikde nebyla. No prostě, co se týče letošního Advíku, na to, že to byl jubilejní 10. ročník se moc nevytáhli, docela mě to zklamalo.

(Shogi....ty jsem vyhrála, ale jen proto, že mi můj protihráč nehorázně radil :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hikarashi MeiLin Hikarashi MeiLin | E-mail | Web | 7. listopadu 2015 v 13:18 | Reagovat

http://sasume.blog.cz/1511/triedenie-sb#komentare
Prosim dnes triedím SB chceľa som len aby si šla na link a tam budeš mať napísaný postup.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama