WHOCON 2014

5. října 2014 v 12:21 | lina |  Smysluplnější hlody

Jako já i letošní WHOCON prodělal několik změn. Tou asi nejzajímavější a nejlepší byla změna prostoru. Ne, že by na Slovanu bylo něco špatného, jen si myslím, že letos by opravdu stačit nemohl. Takže jsem předpokládala, že novou lokaci najdu s přehledem, když budu sledovat Whoviany, jenže kde nic tu nic! Oni už tam totiž všichni byli! Takže před školou se tísnilo docela dost lidí a čekalo se, až se otevřou brány. Po bezproblémovém odbavení jsem dostala jmenovku, popadla program (nechala jsem ten svůj vytištěný v Praze) a mapu (všichni víme, jak jsem na tom s orientací) a rozběhla jsem se prozkoumávat co a kde.


Pátek jsem odbyla jen dvěma přednáškami a to Whovianky z Youtube, na které jsem se ocitla vlastně náhodou :D Ale bylo to poučné a vtipné. (kanál Hayley)
A druhá byla Sherlock Holmes a kriminalistická daktyloskopie, která byla úplně super! Hrozně se mi to líbilo a dozvěděla jsem se spoustu nových věcí (a taky vtipných historek ze zákulisí české kriminálky). Potom jsem už jen brouzdala po stáncích a obdivovala vystavené zboží, ty šály byly nepřekonatelný, a odnesla si pár placek, jako bych je měla kam dávat :D A přiznám se, ne nekoupila jsem si novou Doctor Who knihu (nebijte mě!)


Sobota začala Křehkými světy Neila Gaimana, trošku mě zklamalo, že se přednášející neptala, kdo četl tu a tu knížku. Za a) by mě to zajímovalo, za b) kdo se nechce pochlubit tím, co četl? (a nevykládejte mi, že vy byste se taky rádi nehlásili, jen abyste mohli říct, jo to jsem četl/a) Pak jsem zjistila, že mám dvouhodinovou pauzu a šla si koupit něco k jídlu, prolézt své oblíbené antikvariáty, koupit si Posledního drakobijce a přijít pozdě. Takže jsem seděla před místností a vesele si dlabala hranolky. Důvod: Bytostně nesnáším, když jsem do něčeho zaposlouchaná a pak se najednou otevřou dveře a někdo tam vleze, začne rušit, skřípat dveřma, židlí, šustit…takže když tohle nenávidím, nebudu to dělat sama, že. Tak jsem počkala a koukala na Mark of Rani a šestého Doctora. Potom jsem se potěšila pohledem na Lokace natáčení BBC Sherlocka, takže až se příště vypravím do Anglie, mám pár typů kam zajít. No a potom se měla konat beseda s dabéry, tak jsem se usadila v Citadele Pánů času, že tam 20 minut posedím a počkám, jenže pak nás vyhodili a všichni jsme stáli na chodbě, kde mě rozbolela hlava (migréna je svině a vždycky se objevuje v nejnevhodnější chvíli) a když pak oznámili, že budou začínat ještě později stání jsem vzdala a šla koukat na Christmas Carol (což byl můj záložní plán)a kvůli mé bolavé hlavě se mi opravdu nechtěla hnout, tak jsem tam zůstala i na Impossible Astronaut a Day of the Moon.
Kvůli důvodu zmíněnému výše, jsem se dneska ani nesnažila nacpat na nějakou přenášku, tak jsem to zabalila a jela domů. Takže suma sumárum, moc jsem si to užila, i přesto, že jsem toho neviděla zas tolik a moc se těším na další rok! Třeba zkusím i nějaký ten cosplay, letos jich tam běhalo spoustu, všeobecně oblíbená TARDIS, Madame Vastra, úžasný Cyberman a já jen lituju, že s nimi nemám nějakou fotku. Jestli někoho zajímá, jak to vypadalo loni.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lyra Lyra | E-mail | Web | 6. října 2014 v 21:06 | Reagovat

A já jsem si říkala, že jsem tě potom skoro neviděla, a ty jsi byla na promítání. :-) To ovšem vše vysvětluje, škoda jen, že jsme neměly šanci si popovídat. Takže na toho Benedicta jsi nakonec nešla?

2 Polgara Polgara | Web | 11. října 2014 v 21:38 | Reagovat

Koukám, že si toho stihla dost a na něco si mě navnadila taky. Mimochodem, půjčila bys mi prosím toho Posledního drakobijce? :-)

3 Yuna Yuna | Web | 13. listopadu 2014 v 18:35 | Reagovat

Další Whovian OwO *plesá radostí a sune si tvůj blog do záložek ^3^* (a ten zatracený blog.cz mi nechtěl na hledání whocon nic najít, f_ck you!) Jáááááá letos byla poprvé na whoconu, ale moc se mi tam líbilo owo Jak se tak dívám na rozpis přednášek na kterých jsi byla, tak jsem byla úplně někde jinde XD Akorát jsem možná byla na Astronautovi, to už si nejsem jistá O,O Vždycky přesně, můj záložní plán, když nebyla přednáška na kterou bych chtěla jít, jednoduše jsem se přesunula na promítání a dobře jsem udělala, člověk si odpočinul a připomenul staré díly :)

4 Yuna Yuna | Web | 13. listopadu 2014 v 18:35 | Reagovat

Jooo a taky jsem si koupila DW knížku OwO *hrdý majitel*

5 AngeloKeype AngeloKeype | E-mail | Web | 1. října 2017 v 15:58 | Reagovat

Do you feel like you have tried everything possible in order to lose weight? You are not alone--many people have the same problem. The following article is designed to give you tips that you may not have even known existed. By following these tips, you will reach your weight loss goal in no time.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama