Halelujah!

15. září 2014 v 14:44 | lina |  Výkřiky do tmy
Tak se mi konečne podařilo přihlásit se na blog...po čtrnácti dnech..děkuji...už jsem měla tendence upravovat svoji zašívárnu na bloggeru.

Ale zpátky k tomu, co jsem vám chtěla sdělit před těmi čtrnácti dny. Přestěhovala jsem se do Prahy. Jo jo...asi začnu tvořit nějakou rubriku Moravská knihovnice v Praze :D Takže mám v Praze práci, bydlení a jiné kratochvíle. Zatím dominuje navštěvování cukrárny Světozor hodinu před zavírací dobou, kdy mají tu 20% slevu. A taky kino. Byla jsem na předpreméře Dárce a na posledním filmu z ASEAN Film Festival, který se jmenoval Tenkrát ve Vietnamu.


Co se týče soužití s pěti lidmi na bytě. Nemůžu si zatím stěžovat (ale nevím, jak jsou na tom oni :D) Zrovna včera jsme byli nakupovat. No není to hezké?
No a taky jsem si koupila tři knížky. Což je všechno, co si teď v září můžu dovolit. Ale v říjnu vychází Kvílející schodiště od Jonathana Strouda, takže tak tejden nebudu jíst a budu mít na knížku (ha! už mám tyhle problémy taky :D)!!!

Tak zatím pac a pusu!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mersmerize Mersmerize | Web | 15. září 2014 v 15:01 | Reagovat

Sdílím tvou radost z nakupování knížek. Já už se po delší době chystám do knihkupectví, snad to zítra vyjde a dostanu se do města, protože už pomalu ale jistě nemám co číst! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama