Dragons: Riders and Defenders of Berk

20. ledna 2014 v 21:15 | lina |  Seriály
Tak schválně, kdo z vás se těší na How to train your dragon 2? Ano ano, vidím, že se všichni hlásite :D Já se taky těším a proto mi čekání na červen roku 2014 připadá nekonečné. Zvlášť po tom, co zveřejnili ten teaser/trailer!


Pokud patříte mezi ty, co viděli díl první snad milionkrát, přečetli všechny knížky od Cressidy Cowell a pořád nemáte dost jsou tu Riders of Berk a jejich druhá řada Defenders of Berk!


Děj tohoto seriálu se odehráva tam, kde první díl skončil. Hiccup vede svoji skupiu dračích jezdců a ti spolu zažívají více či méně dobrodružné příhody. Vyrovnávají se s tím, že ne všichni jsou fanoušci draků a taky ne všem se dá věřit. Ale jako víme Hiccup je kluk, co má mozek a srdce na správném místě, takže většinou nakonec všechno dobře skončí. Kromě nových postav a nepřátel, kteří tentokrát nejsou draci, ale lidé, vám seriál představí i nové druhy těch létajících potvůrek, které jste ve filmu neviděli. No a ne všichni draci jsou děláni pro zdomácnění. (Toothless je stále jen jeden jediný).
Krom novinek takové poznáte všechny členy party jako Snotlout, Fishlegs, Ruffnut a Tuffnut a samozřejmě Astrid. Jejich draky, jejich trápení, jejich silné a slabé stránky.


Co se nepřátel týče objevují se Alvin z ostrova Outcast, který chce Berk prostě a jednoduše zničit a neváhá použít jakékoliv prostřeky a Dagur, který si vyhradil právo zabít Hiccupa a jeho draka.

Angličtina celého seriálu je jednoduchá, ale jestli se i tak bojíte, dají se najít české titulky. Mimochodem fanoušky doktora potěší, že jedné postavě propůjčil svůj hlas i David Tennant :D
Defenders of Berk se stále vysílají, zatím je jich 13 a jeden lepší jak druhý :). Doufám, že tohle vám zpříjemní čekání na How to train your dragon 2, na které jsem ochotná jít do kina i s tím českým dabingem (až tak to miluju :D)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama