Prvního/třetího září

3. září 2012 v 19:30 | lina |  Ze života studentky
Tak koukám na rozvrh, co jsem dneska dostala a říkám si - Ono asi začíná jít do tuhýho, co?
Ano, ano. Jako správný školáček jsem první zářijové pondělí mazala do školičky, kde jsem si dvě hodinky poseděla a zjistila, že naše třída je stejná, jako loni, že lidi se prostě nemění. Některé jsem ráda viděla, některé ani tak ne, ale co už, příštích pár měsíců se opět budeme vídat ve školních lavicích.

Na začátek nás přivítalo tolik změn...dva učitelé, kteří nás opustili, ale na jejich místo nastoupili nový a jednu máme rovnou na dva předměty. Nějaká mladice, no uvidíme co se z ní vyklube. Hezouna (pracovní přezdívka) jsem na nic nedostali (což, jak jsme byli upozorněni se může do týdne změnit).

Když jsme tak u těch předmětů - konečně máme něco co má v názvu knihovny a knihovnictví, zatím jsem nadšená.

Mému budoucímu já : Pamatuješ, jak jsi byla nadšená první den ve škole, ze všech těch nových předmětů? Jsi kráva! Smiř se s tím!

Jinak předměty mají vyloženě úžasné zkratky - PIS, BIB, AKS - no vážně, pořád si nepamatuju co půlka znamená. A máme dvakrát od osmi do pěti a vůbec je celej rozvrh fuj! ALE! Jak jsem byli upozorněni, první týden je zavádějící, takže všechno nakonec může skončit úplně, ale úplně jinak.

Pozitiví věci na dnešku jsou - naše nová studijní vedoucí - která je no taková živelná pohroma, líbí se mi :D A knížka...yep...utrácela jsem a koupila si Modrou jako safír. Úplně ííík! Ovšem ještě musím dočíst ten milion co mi tu leží....

A co vy a váš první školní den? (Nebo jste ještě žádný neměli?)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nel-ly nel-ly | Web | 9. září 2012 v 21:48 | Reagovat

Mě deprimuje, jak všichni byli ve škole nebo maj alespoň rozvrh. Jasně, že semestr začíná v říjnu, ale už bych potřebovala alespoň zprávu ze školy, abych se ujistila, že jdu do toho ročníku, do kterého myslim, že jdu :D ono je to semnou vždycky složitý a mail nikde :-/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama