To co potřebujete vědět k začtení se do : V kapce vody

24. srpna 2012 v 15:21 | lina |  V kapce vody

Říkejme tomu anotace :

12 lidí tehdy vyvolalo ďábla a 12 požádalo o nesmrtelnost. Jen desíti byla dána bezpodmínečně a dvěma udána podmínka si svůj věčný život zasloužit.
Ariannina matka zemřela, když jí bylo pět let. Od té doby byla tatínkovou hýčkanou a rozmalovanou holčičkou. Dokud se otec neoženil s Vesper. Ženou tak tajemnou, že i hrad v Karpatech by byl nucen zahalit se do mlhy tak husté, že by se dala krájet a ještě se u toho červenat. Anna je podnikavá dívka a jako taková, se rozhodne svoji nevlastní matku odhalit. To ovšem netuší, co všechno ji čeká.

Říkejme tomu autorčina poznámka :

Popravdě, začíná se mi to čím dál víc líbit :) Doufám, že si tahle věc najde svoje čtenáře. Nesmrtelnost je úžasná věc, dá se s ní dělat tolik věcí. V příběhu ji najdete v tom smyslu, že postavy nemůžou zemřít přirozenou smrtí, prostě nestárnou, neonemocní. Jejich věčný život se ovšem nevztahuje na násilnou smrt - bodnutí nože, střelná rána do srdce, otrava jedem. Doufám, že si tenhle můj výklad nebudete brát nějak osobně, protože všechno dosebe začně pěkně zapadat (snad). Na závěr jen dodat, ať se ti daří dítě moje.

Říkejme tomu představení postav : Tohle sem dávám jen pro svoje potřeby. Vy si samozřejmě můžete v průběhu příběhu přikrášlit hlavní i vedlejší hrdiny k obrazu svému. Tohle je čistě subjektivní :)
Arianna "Anna" Kinsey-Conn
Vesper Conn (Vesper Dante)Cyprian RighetiChristopher "Chris" Coulson
Frances "Fran" ArdenJohnathan "John" BennetLeroy Coulson

Spencer Halloway, vévoda Thorton


Heloise Coulson-Winters


Pauline Grant


Gerald Winters


Horatius Conn


a další
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ☆ | 25. srpna 2012 v 13:01 | Reagovat

no tak takové hrdiny bych si nechala líbit :D ale beztak se mi v hlavě vytvoří úplně jiné obrazy :D
jinak krásný nový lay lino :))
(Marťa :D)

2 lina lina | Web | 25. srpna 2012 v 16:35 | Reagovat

[1]: to víš, až se podle toho bude točit celovečerní film, bude se to hodit..akorát mi tam pořád dva chybí a já nemůžu najít dokonalé ksichtíky :D
a děkuji za pochvalu laye :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama