Shoujo Summer

31. srpna 2012 v 19:56 | lina |  Anime a manga
Protože středoškolačky v Japonsku mají tááák vzrušující život....****


Faster than kiss
Kaji Fumino je 16tiletá středoškolačka s malým bratrem a manželem. Ona chudinka byla v těžké situaci a najednou přicválal na bílém koni její učitel Ojiro Kazuma (věk 25) a zachránil ji tím, že si ji vzal. Takže Kaji a její malý bráška mají kam hlavu složit a navíc člověka, co se o ně stará. Jediný problém je, že manželé prostě nemůžou vyjít ven a zařvat si - Právě jsme se vzali! Což zpúsobuje spoustu, jak vtipných, tak i vážných situací. A protože je Kaji středoškolačka a je atraktivní, má její manžel o zábavu postaráno. A i když se ta manga jmenuje Faster than KISS, tak zatím co jsem četla, jsme měli spoustu polibků kamkoliv, jen ne na ústa :D

Autorkou je Tanaca Meca a manga stále vychází (zatím 57 kapitol) od roku 2007. Našla jsem ji na jedno doporučení a hned jsem se chytla, což se nedá říct o kapitolách, kde se objeví Ojirův bratr jsem se nějak začala nudit, takže zatím jsem s tím sekla a čekám až přibude nějaká ta kapitola, abych jich mohla pár přeškočit a uvidíme, jak to s nimi bude dál.

Číst můžete tady - Faster than kiss

Love so life
Shiharu miluje děti a chce být učitwlkou v mateřské školce/chůvou, je sirotek a má brigádu ve školce. Do školky chodí dvě rozkošňoučké děti, dvojčátka Akane a Aoi. Dvojčátka si Shiharu oblíbí a kdykoliv jsou vyzvednuty ze školky pláčou a domáhají se své oblíbené chůvy. A tak se do toho vloží jejich strýček Seiji Matsunaga, kterému je svěřil jeho uprchlý bratr a najme Shiharu, jako jejcih chůvu (za pěkné peníze). Shiharu souhlaí, protože si dvojčátka zamilovala a zanedlouho je Shiharu povařována za člena rodiny. Nutno podotknout, že strýček je velmi pohledný televizní reportér.
Nevím, jak to bude dál, ale jedním z tahounů, co mě u té mangy drží je rodící se vztah mezi Shiharu a Seijim.

Autorkou je Kouchi Kaede a manda vychází od roku 2008..A já ji zbožňuju! Zatím je venku 44 kapitol a já si užívala každou, kterou jsem přečetla. Zatím netrpělivě čekám na 45. Už aby to bylo.

Čtěte tady - Love so life

Say I love you
Mei je věčně zamračená, v depresi, nemá kamarády a ráda se přesvědčuje, že je ani nepotřebuje. No vážně, kdo by potřeboval bandu lidí, kteří jsou připravení vás každou vteřinu zradit. Nikdo! Z Mei mají na škole v podstatě hrouznou srandu a oblíbená zábava je dostat z ní nějakou emoci. A tak se jednou Nakanishi ji nadzvedne sukni, Mei to nevydží a ožene se. Jenže její noha nepotká svého trapitele, ale tvář jeho přítele a nejoblíbenějšího kluka na škole Yamata Kurosawu. A Yamato zdá se, je školním outsiderem naprosto okouzlen, takže jí podstrčí svoje telefoní číslo s tím, že kdyby náhodou potřebovala má zavolat. Problém číslo jedna je, že Mei nemá telefon, nikdy ho nepotřebovala, ale když ji začne pronásledovat pochybný chlápek, napadne ji jediný člověk. Yamato, který jako hrdinný princ Mei zachrání a políbí! A tak to vlastně celé začne, Mei není zrovna nadšená jeho pozorností, ale Yamato to rozhodně nechce vzdát a přinutit Mei říct ta správna slova a to miluju tě.

Autorkou Hazuki Kanae a manga je to z roku 2008, ale došla jsem na ni klasicky pozdě! Zatím má 20 kapitol a jak jsem tak koukala na roky, kdy byly přeloženy asi to s touhle mangou bude porod. Ale příběhem jsem nadšená a kresbou taky. Takže překládejte, překládejte!!!!! Mám absťák....

Kdyby někdo chtěl - Say i love you
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kagome-Mary Kagome-Mary | 21. listopadu 2012 v 19:51 | Reagovat

Say I love som tiež už celé prečítala a čakám na pokračovanie...dúfam, že si pohnú :D
Tie ostatné som zatiaľ nečítala, ale na druhú si ma navnadila :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama