Make it or break it

22. srpna 2012 v 17:23 | lina |  Seriály
~Sportem ku zdraví, řekla si lina a pustila si Make it or break it~Tělocvična v Rock Mountain vychovává budoucí olympijské medalistky v gymnastice. Pod vedením trenéra Martyho Welshe tu trénují nadané gymnastky a mezi nimi vynikájí hlavně tři - Payson, Lauren a Kaylie. Kamarádky a soupeřky, protože gymmnastika je jak o týmu, tak i soupeření sám za sebe. A do toho vpadne Emily (Chelsea Hobbs), která nikdy v pořádné tělocvičně netrénovala a jediné co má je talent. Payson (Ayla Kell) je naprostá jednička a jediné co ji zajímá je gymnastika a to být nejlepší, takže dře a dře. Kaylie (Josie Loren) má otce atleta a pochází z bohaté rodiny, její specialitou je prostná a pak je tu Lauren (Cassie Scerbo), rozmazlená princeznička, která má omotaného tatínka kolem prstu a myslí si, že všechno se točí kolem ní.

Seriál má dohromady tři řady, ta poslední je nejkratší, protože seriál zrušili. Stojí za ním ABC, což hje moje oblíbená stanice, protože většina seriálů, které vyprodukuje mě zaujme na první pohled.
MIOBI, krom toho, že se točí kolem gymnastiky, stihnou se v seriálu řešit i takové ty "lidské" problémy. Holkám je 16, takže ač celé dny dřou a dřou, ta puberta s nimi občas zamlátí, navíc mají zakázáno randit a od čeho jsou pravdila? Aby se porušovala. Navíc ty problémy nejsou zas tak příšerně vykonstruované a zdálo se mi, že se můžou stát kdykoliv a komukoliv (teda až na tu třetí řadu, tak kýčovitej konec jsem dlouho neviděla).

A teď se jdeme rozplývat nad Payson - protože ta holka je úžasná, její charakter miluju skrz na skrz :D A Ayla Kell, jako její představitelka je tak strašně rozkoušná a úžasná :) A řekla bych, že její postava prošla největším vývojem. Zanadávat si na Lauren, protože tu holku bych chtěla potkat a pořádně ji profackovat! jako vážně - mrcha od začátku až dokonce a když už si myslíte, že má nějaký svědomí a srdce udělá něco, co vás přesvědčí o opaku.
Kromě Emily to všechny holky vydrželi až do té třetí řady.

No dámy jsme probrali, takže vrhneme se na kluky? Protože těch se tam míhá taky dost, třeba Damon Young (Johnny Pacar ♥), nadaný muzikant se slabostí pro Emily, nebo Austin Tucker (Zane Holt), zlatý medalista s pořádným egem, Razor a Leo, Kayliein velký brácha.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nel-ly nel-ly | Web | 15. října 2012 v 23:24 | Reagovat

njn, to maj za to, že si nehlídaj herečky - otěhotní jim a je po seriálu
mě se to líbilo, hlavně na začátku, možná trochu Beverly Hills a podobně, ale do toho ta gymtastika... uuch, úžasný
koukala jsem skoro na celý dvě serie v kuse, ale pak jsem přestala a už se nedonutila to dokoukat, furrt si říkám, že to jednou doženu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama