10 důvodu proč tě miluju

14. ledna 2012 v 18:07 | lina
Proktastnice....doufám, že se aspoň někomu se bude líbít...je to romatika na mé oblíbené téma Lily/James.

"Hele brácho, co to je?" zeptal se Sirius, když viděl Jamese cosi zuřivě čmárat na papír.
"Nic," odpověděl mu a začervenal se.
"No tak…," řekl Sirius a zaútočil. Chvíli se rvali o papír, který nakonec skončil v Tichošlápkových rukou.
"10 důvodů proč tě miluju…úúúú….," začal číst.
"Dej to sem, ty pako!" vyštěkl James a vytrhl mu papír z rukou, zmačkal ho do kuličky a hodil do koše.
Pak rozčileně vyrazil z ložnice a prásknul za sebou dveřmi. Sirius se za ním zamyšleně díval, možná Lily Evansovou nemusí, možná lásce nerozumí, ale James je jeho rodina. Vytáhl kuličku papíru z koše, rozložil ho a začal přepisovat.Lily Evansová si prohrábla vlasy a protáhla se.
"Hej Lil, máš tu dopis," řekla Nancy a předala jí obálku.
"Cože? Pošta přece chodí až u snídaně," namítla Lily, ale podezřelou bílou obálku si vzala.
Nancy se potichu zasmála, Sirius jí dole vylíčil co má v plánu a ona mu byla víc než ochotna pomoci.

10 důvodů proč tě miluju
Důvod první : To, jak jsi ochotná mi pomoct, i když mě nenávidíš.

Pamatuješ si, jak jsi se připravovala na NKÚ a my se Siriusem skládali z našich úkolů vlaštovky a nechali jsme je nalétávát na ostatní? Tenkrát jsi se zvedla, z očí ti metaly blesky a tak jsi nám vynadala, že jsme radši přestali. Možná to byla ta chvíle, kdy jsem se do tebe zamiloval. Jenže pak na nás dolehla tíseň, protože naše vlaštovky se rozlétly po celém hradě a s nimi i naše úkoly. Sirius měl tenkrát jiné starosti (myslím, že to byla jedna plavovláska) a já tak bloudil hradem ve snaze najít naši budoucnost. Byla jsi to ty, kdo přišel s náručí plnou papírů, když jsem marně pátral v chodbě ve třetím patře. Řekla jsi : "Nechci být zodpovědná za to, že tě vyrazí. Na to stačíš sám. Byly v knihovně, všechny!" A pak jsi mi je vrazila do rukou a hrdě odkráčela. Přísahám, že tehdy, kolem tebe slunce utvořilo svatozář.

Lily dočetla a zajíkla se. Tak on si to pamatoval? Všechny jeho vlaštovky pochytala a vrátila do původní podoby rovného papíru. Chtěla mu je omlátit o obličej, ale když viděla, jak zoufale hledá po hradě začalo jí ho být líto. James Potter možná byl nedospělý huberťák, ale budoucnost mu ničit nechtěla. A taky v tom bylo trošku víc, trošku dívčího obdivu, ke kapitánovi famfrpálového mužstva.
"Tak co to je?" přerušila tok jejích myšlenek Nancy.
"Nic," zamumlala Lily a strčila dopis pod polštář.

***

James podezřívavě sledoval Siriuse s Lilyino kamarádkou Nancy. Sice ho měl rád, ale rozhodně nechtěl, aby ublížil dívce, kterou jeho životní láska považovala za svoji kamarádku. Pak ji, ale Sirius nechal stát u dveří a James se uklidnil. Jeho záletný přítel přece nechodil se slušnými, chytrými dívkami. Pak se, ale ve dveřích objevila Lily a on měl oči jen pro ni. Kdyby tak věděla, říkal si v duchu. Jakoby vycítila, že se na ni někdo dívá pohlédla jeho směrem a slabě se usmála. Kolem se rozezněly zvony.

"Dneska je tu další, Lily," informovala ji Nancy a předala jí obálku. Tentokrát slabě modrou.

Důvod druhý : I přesto, že mě nesnášíš, tě naše žertíky rozesmávají.
Dobře, možná ne všechny (hlavně ne ty, ve kterých se objevuje sem tam nějaká kletbička), ale ty ostatní. Ty, jak jsme profesoru Kratiknotovi namočili knír do inkoustu a on pak chodil po hradu a všude za ním zůstávala modrá čára. Nebo ten, jak jsme paní Norrisové uvázali na krk mašli s rolničkou a proměnili její kožich na roztomiloučkou kudrnatou vlnu a ona běhala po chodbách, zvonila a pak se objevil nasupený Filch a my mu přičarovali kostým pastýřky.
Pamatuješ si, jak nám McGonagallová ukazovala její proměnu v kočku a já vytáhl myš? Nemohla si pomoct a honila tu ubohou myšku po celé třídě. Ještě nikdy jsem ji potom neviděl, tak naštvanou, jako když se proměnila zpátky s nebohým hlodavcem v ústech. Možná to nebyly naše nejlepší kousky (člověk si nemůže vzpomenout na všechno co jsme prováděli, když jsme byli malí, že?) ale tyhle si pamatuju pro to, jak srdečně jsi se smála.
Nancy pozorovala svoji kamarádku, jak prská smíchy. "Co se tam píše, tak vtipného?" odvážila se zeptat. Sirius jí totiž obsah dopisů nesdělil. Čekala, že se jí Lily svěří, byly přece nejlepší kamarádky už od prvního ročníku, ale podle toho, jak se teď v záchvatu smíchu svíjela na posteli, z ní nic taky nedostane. "Fajn, tak se tím zalkni," řekla Nancy sama sobě a zabouchla dveře.

V lektvarech si k Jamesově údivu Lily sedla vedle něj. A aby toho nebylo málo, zastavovala ho, když dělal něco špatně a opravovala jeho chyby. Nestačil zírat. Vrhl rychlý pohled na Siriuse, který to se souhlasným úsměvem sledoval. Zlostně na něj zazíral, ale ten zmetek se obrátil ke svému kotlíku a něco do něj hodil. "Pane Blacku, co jste to tam právě hodil?" zeptal se Křikla a k jeho zděšení Sirius jen pokrčil rameny. Pak kotlík výhrůžně zabublal a vybouchl. James popadl Lily za ruku a zatáhl ji pod stůl. "Jsi v pořádku?" vzal její hlavu do dlaní a pozorně si ji prohlížel. Lily začala rudnou a pro jistotu se mu vysmekla, možná by se mohla přestat kontrolovat a padnout mu kolem krku. James se smutným pohledem vylezl za ní a prohlížel si tu spoušť.

***

Po tom včerejšku Lily žádný dopis neočekávala. A ač skrytě doufala, žádný nepřišel. Rychlým mrkáním zaháněla slzy, když ji Nancy nepřivítala slovy - máš tu dopis. A vůbec, kam její kamarádka zmizela?
"Bude hrozně zklamaná, když dneska nic nepřijde," řekla Nancy Siriusovi, který ležel na ošetřovně.
"Chmrfhmc chmrpfmpf," odpověděl jí. Měl napůchlou levou polovinu těla a madam Pomfreyová nevěděla co s tím.
"Chvíli si tady poleží," oznámila.
"No aspoň to bude zajímavější," polácala ho Nancy po ruce a odešla.
Siriuse pustili z ošetřovny za další dva dny. Jeho spolupachatelka mu naznačila, že Lily se plouží chodbami jako stín a James ho nepřišel ani jednou navštívit. Tahle nehoda jim pěkně zamávala plány. Ale on Sirius Black a Nancy Whiteová to dají do pořádku!
****

"Panebože, Lil. Uklidni se!" snažila se zchladit rozjařenou kamarádku. Lily ovšem na její slova nedbala a vrhla se na žlutou obálku.

Důvod třetí : Ty vánoční prázdniny, kdy jsme oba byli v Bradavicích a dokázali jsme je přežít bez hádek.

Tvoje sestra onemocněla a moji rodiče odjeli na Hawaii. Ani jednomu z nás se nechtělo domů. Tak jsme tu zůstali. Ty, Sirius, Remus, Peter a já. Nepamatuju si na lepší Vánoce. Nevím čím to bylo, snad tou atmosférou, ale ani jednou jsme se nepohádali, pamatuješ? I když jsem po tobě hodil sněhovou kouli a ona ti spadla za krk. Nerozječela jsi se, ale uplácala vlastní a hodila jsi po mě. Tenkrát jsi netrefila jen můj zadek, ale taky srdce Lily.
Lily se sama pro sebe usmála. Na ty loňské Vánoce se jen tak zapomenout nedalo. S úsměvem sešla dolů a ten jí vydržel až do konce dne.

****

Důvod čtvrtý: To, jak jsi ochotná vidět ve všech to nejlepší, i ve Snapeovi.

Nemysli si, že nevím, kdy a jak se přidal k tomu, co si říká lord Voldemort. Náhodou jsem vyslechl váš rozhovor, kdy jsi se ho snažila přesvědčit, že má navíc, než do smrti žít v područí toho chlapa, který chce vyhladit nečisté kouzelníky. Řekl ti
mudlovská šmejdko a já se musel ze všech sil ovládat, abych nevyskočil ven a neuřknul ho. Pak odešel a nechal tě tam v slzách. A já pořád nemohl vylézt a utěšit tě, protože by jsi mi vynadala, že poslouchám cizí rozhovory. Doufám, že jednou uvidíš to dobré i ve mně, Lily.

Lily si setřela slzu. Od té hádky se Severusem nemluvila. Přesto věřila, že jednou mu dojde, že udělal chybu a vrátí se k ní. Byl její nejlepší přítel, její první přítel. James to viděl? Zeptala se pak sama sebe. Bylo to trapné, Lily brečela, když Severus naštvaně odešel, po tom co jí do tváře vmetl šmejdku, šprtku a Potterovu holku. Tenkrát si Lily přála, aby se někdo objevil, objal ji a řekl, že všechno bude v pořádku. Jak se zdá, někdo tam přece jenom byl.

****

Důvod pátý: To, jak si potichu prozpěvuješ a podupáváš nohou, když si myslíš, že tě nikdo nevidí.
Je to sladké. Vždycky přivřeš oči a začneš nenápadně pohybovat rty. Pokaždé je to jiná písnička, ale nejradši máš, k mému překvapení, Bradavickou hymnu (a hned po ní vánoční koledy). A když se nudíš, nebo probíráme něco co už dávno víš, začneš zírat do prázdna a podupávat nohou do rytmu, který znáš jen ty sama. Vždycky mě zajímalo na co při tom myslíš a část mé duše si troufala tvrdit, že na mě. Opravdu sním o něčem, co mi nemůžeš splnit? Opravdu tě ani jednou nenapadlo myslet na mě?

"Ach Jamesi, kdybys tak věděl," povzdechla si.
"Říkala jsi něco, Lily?" zeptala se Nancy.
"Ne, jdeme na snídani?" zarazila veškerý hovor Lily.

Ve Velké Síni si Lily dovolila zabrousit pohledem k Jamesovi, který si na toust mazal nějakou marmeládu a živě něco vyprávěl Siriusovi. Určitě něco o famfrpálu, dle jeho plameného pohledu a gestikulace. Pak do ní šťouchla Nancy a přerušila tak to jejích myšlenek, které se týkaly toho, jak ráda by to byla ona, komu James něco vypráví.

Dělala to zase. Zírala do svého talíře s vaflemi a podupávala si do rytmu nohou. Nevěděl, jestli si toho všiml ještě někdo, ale jemu to přišlo roztomilé. "Hej brácho," přitál Sirius jeho pozornost zpátky k sobě. Za tři dny měli famfrpálový zápas a v atmosféře se začao formovat napětí a zášť. Koneckonců, kdo vyhraje tenhle zápas, stane se šampionem.

****

Důvod šestý: To, jak se při snídani vrháš na vafle se šlehačkou a borůvkovou marmeládou, jako kdyby ti je měl někdo sníst.
Na začátek bych tě chtěl upozornit, že těch vaflí je na tom stole dost. Ale ty se vždycky přiřítíš, odstrčíš kohokoliv, kdo u nich stojí a nabereš si plný talíř a vrchovatě naložíš šlehačky. Líbí se mi, že nejsi jako jiné holky co nejí nic jiného než chřest ve snaze zůstat štíhlé jako proutek. Věř mi, nikdo se nechce mazlit s tyčkou. Ne že, já bych to někdy dělal, ale od Siriuse jsem pochytil spoustu zajímavých postřehů. A pokud ti vafle na snídani nestačí, není nic snazšího než jít do kuchyně a požádat o další. A jestli nevíš, kde je kuchyně, rád ti to ukážu. A v budoucnu ti vaflí navařím každé ráno klidně milion, když ti to udělá radost.
Rozesmála se a pak si představila Jamese v zástěře, jak ji ráno krmí vaflemi a pak ji políbí a pak…přitiskla si ruce k horkým tvářím. Na tohle nemůže myslet. On ví, kde je kuchyně? Vážně? Ale proč se diví, pravděpodobně znal i všechny tajné chodby, sklepení a všechna ostatní tajemství hradu. Už už se chystala opakovat svůj ranní rituál, ale pak se elegantně přesunula k zelenině a nabrala si čerstvý salát, rajčata a okurky.

James se ráno nestačil divit. Lily ignorovala vafle? Vážně? Chtěl se zeptat jestli není nemocná, ale pak si vzpomněl, jak štítivě se o něj odtáhla a zarazil se. Bude lepší, když ji nechá na pokoji. Ten poslední měsíc nějak přežije a potom už ji třeba nikdy neuvidí. Zvláštní, jak moc bolelo, když si to představil.

*****

Důvod sedmý: To, že jsi tak cílevědomá ve všem co děláš a ono je to překvapivě všechno správné.
Ještě na loďce jsi prohlásila, že chceš do Nebelvíru. Na první hodině, že budeš ta nejlepší čarodějka. Zvláštní, ale zdá se, že tvé sny se plní. Už teď jsi nejlepší čarodějka na škole, tak proč ne v celé zemi, nebo na světě. Rozhodně na to máš. Líbí se mi, že si vytyčíš cíl a jdeš za ním. Jakmile ho splníš, objeví se nějaký další. Nemarníš čas, na rozdíl od ostatních. Věřím, že budeš výborným příkladem pro své budoucí děti. Často jsem si přál, aby sis jako další cíl vytyčila mě. Jak by to vypadalo? Pochybuju, že bych tvému šarmu dlouho odolával.
Zvláštní. Nikdy by o sobě neřekla, že je cílevědomá ani ctižádostivá. Brala věci, tak jak přišly. Když se objevila překážka, našla způsob jak ji překonat, občas i obejít. Její děti? Poslední dobou si nedovedla představit nic jiného než malého chlapce s čupřinou černých nezkrotných vlasů. Její dítě. Její a Jamesovo.

******

Důvod osmý: To, jak se ti vždycky rozzáří oči, když se ti něco povede.

Minule jsem vyhvaloval tvoji cílevědomost, že? Ale to jak se ti rozzáří oči při každém úspěchu…je to jakoby slunce vyšlo přímo v místnosti. Hned mám pocit, že se taky musím usmívat a rád bych s tebou sdílel tvoje úspěchy. I neúspěchy, když jsme u toho. A taky jsem vždycky doufal, že jednou, jednou se tvoje oči rozzáří kvůli mně.

"A Potter chytá zlatonku! Je to vítězství pro Nebelvír. Nebelvír vyhrává 250 : 80 a dostává pohár!" zakřičel komentátor a tribuny jásaly. Takový bodový náskok a ještě ta elegance s jakou James chytil zlatonku. Lily se nechala strhnou radostnou atmosférou, která se šířila a doslova jančila na tribuně.

Později se v nebelvírské věži konala oslava. James byl, jako správný hrdina, středem pozornosti. A ani chvíli o samotě. Lily si začínala zoufat, chtěla mu něco říct, chtěla mu pogratulova, ale chtěla to udělat sama, bez všetečných očí. A rozhodně neměla odvahu po těch letech, kdy si všichni mysleli, že ho nesnáší, jen tak přijít a nonšalantně se s ním začít bavit.
"Dej si, Evansová," přitočil se k ní Black se skleničkou v ruce.
"Vypadáš, jako bys potřebovala dodat odvahu," vysvětlil svoji přítomnost. Lily se na něj zvědavě podívala. Věděl snad něco víc než ona? Ale jeho tvář měla neproniknutelný výraz až na jednu chvíli, kdy na ni šibalsky mrkl a pak odplul. Kopla do sebe obsah skleničky a pak se chytla za hrdlo. Panebože, ohnivá whiskey! Počkej, Blacku, tohle si vypiješ, vyhrožovala mu v duchu.

Pak se znova podívala na Jamese, zhluboka se nadechla, zachytila Nancyino povzbudivé gesto a vyrazila.
Objek jejího zájmu právě přijmal gratulace, když ho popadla za košili, otočila ho k sobě a políbila. Chvíli nevěděl, jestli ji má odstrčit nebo…když jí začal polibek oplácet uvědomila si co dělá a s kým. Vyděšeně poskočila a utekla do své ložnice. Ze společenské místnosti se ozýval smích a pískání.

****

Když se Lily ráno probudila, hlava ji bolela jako střep. "Kocovinka?" zeptala se se míchem Nancy a podala jí fialovou obálku.

Důvod devátý: Tvůj smích.
Zní jako zvonky, rolničky. Je to ta nejkrásnější hudba pro moje uši. Poslední dobou, tě ale neslyším smát se tak často jako jindy. Děje se něco? Nebo je v tom zase tan prospěchářský slizký…myslím Snapea. Nebo tě trápí něco jiného? Řekla jsi to Nancy? Měla bys, určitě se ti uleví a smích se vrátí. A já tě radši vidím šťastnou. A rád bych dělal cokoliv, abys ses celý život jen smála.
Panebože, co to včera provedla? Přitiskla si na tvář polštář. "Ale no tak, jednou budeš muset vylézt a postavit se tomu čelem," řekla jí Nancy a bylo na ní vidět, jak přemáhá smích.
"Vlastně to bylo kouzelné. Všichni tě velmi obdivují a James. Chudák James, tam po tom tvém úprku stál a usmíval se. Sirius říkal, že kdyby to šlo, nejspíš by vzlét," říkala.
"Nestýkáš ty se se Siriusem nějak často?" zeptala se. Věděla, že zasáhla citlivé místo, ale kamarádka se jen usmála.
"Jen odvádíš pozornost!" obvinila ji.
"A jak vidím, tak to nevyšlo," řekla zklamaně.
"Ne, Lily. Nevyšlo! Proč neuděláš dneska ráno to co jsi udělala včera večer?" navrhla jí ta zmije.
"Včera večer jsem byla opilá! Za střízliva bych to nikdy neudělala!" bránila se Lily. Ale Nancyin pohled říkal, že jí to nevěří. A Lily, věděla, že tomu nevěří ani ona sama.

Jamesův šťastný úšklebek, který se ho záhadně držel i ve spánku, pomalu mizel, když se Lily celý den chovala stejně chladně jako v předchozích dnech. Možná, že se mu to včera jen zdálo.

*****

Důvod desátý: To, že mé srdce začne bít rychleji, kdykoli tě vidím.
Poprvé to bylo strachem, když jsi málem vypadla z lodičky na jezeře. Pak se to stávalo celkem pravidelně, když jsi vkročila do místnosti. Vždycky jsem věděl, ve kterém koutě se schováváš, protože moje srdce vědělo, kde tě hledat. Ale teď mám pocit, že se zastavuje, pomalu, ale jistě. Nejspíš přestává doufat, že by jsi někdy mohla přijít a ono by se zase rozeběhlo tím zběsilým tempem, na které je zvyklé. A tak se ptám Lily, můžeš žít s tím, že jsi zastavila mé srdce?

Lily vyskočila z postele, rychle se oblékla a běžela po schodech dolů.
"Jamesi!" křikla na celou velkou síň. Najednou jí všichni věnovali pozornost, ale ona viděla jen jeho. Pomalu přišla až k němu.
"Já….já….," začala nejstě. Pak si všimla, jak ho Sirius dloubnul a on vstal. Lily mu položila dlaň na hruď, tam kde bylo jeho srdce.
"Já, nechci, aby se zastavilo. A nechci, aby někdy bilo pro někoho jiného! Chci, aby tvé srdce, bylo celé moje a jenom moje!" řekla nakonec. V místnosti bylo takové ticho, že kdyby to šlo, slyšeli byste na zem špendlík spadnout.
"Jak…ty jsi je četla?" zeptal se James. Lily kývla.
"Ale mám jen jeden důvod proč tě miluju a to ten, že ty miluješ mě!" zašeptala mu do ucha.

James zavýskl a zvedl ji do náruče a zatočil s ní. Sirius se podíval na Nancy a pohledem jí poděkoval.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kulicka Kulicka | Web | 14. ledna 2012 v 18:13 | Reagovat

Dobry clanek, mrkni na muj web

2 Guenon Guenon | Web | 14. ledna 2012 v 18:32 | Reagovat

Ach, ach, to je tak sladké! :D
Nejvíc mě potěšily ty vafle, ale všechny důvody byly překrásné, James je prostě stará citlivka. A nechte na Siriusovi, aby to zařídil... Skvělé :D
Hrozně mě potěšilo, jak to bylo celé rozkošné. Však víš, já ze sebe dělám drsňáka, ale vlastně jsem citlivka nechutná:D
Hrozně mi to zvedlo náladu :)

3 Piece Piece | Web | 14. ledna 2012 v 20:18 | Reagovat

Páni, páni, páni! :D No, už se mírnim. Bylo to krásné, KRÁSNÉ! Už dlouho jsem se nad ničím takhle nerozplývala. Chvíli jsem byla tedy přesvědčená, že se Sirius do Lily zakoukal a psal ty dopisy sám, ale... ale ne :D Je to krásný nápad napsaný tvým krásným stylem a já se můžu jen rozplývat, chválit a raději odejít - než si poslintám klávesnici :D

4 Jaune Jaune | E-mail | Web | 14. ledna 2012 v 20:44 | Reagovat

jeeee... :) to bylo hezký! miluju tvoje povídky, dokážeš jima tak příjemně pohladit po duši:) a tahle byla obzvláště milá...

5 izumi38 izumi38 | Web | 15. ledna 2012 v 22:29 | Reagovat

Takže tobě to tak taky přijde? No asi na tom v tom případě doopravdy něco bude x) A jasně no, každý se mění..asi se tomu říká "dospívání" xD ale vůbec se mi to nelíbí x/ xD aww líbí? To jsem ráda x)

6 Ayamee Ayamee | 15. ledna 2012 v 23:18 | Reagovat

Prvá poviedka, čo som od teba čítala :-) Ten koniec bol peknýýý :-)

7 Lee Ji-Eun(♥) Lee Ji-Eun(♥) | Web | 19. ledna 2012 v 9:35 | Reagovat

ju pěkná práce, teda povídka akrasný desih park shin hye:P muhehe ona  je prostě luxus

8 Lee Ji-Eun(♥) Lee Ji-Eun(♥) | Web | 19. ledna 2012 v 11:35 | Reagovat

jééé tk fajn a ted remize malinko opoždděně ale všeho njlepší:P 21 juwa:)

9 nel-ly nel-ly | E-mail | Web | 28. ledna 2012 v 18:03 | Reagovat

Jsem si nevšimla, když ty na nás taky furt kašleš :P
Bylo to rozkošný, já už zas tak dlouho nic podobnýho nečetla, někdy mi to i chybí...
Všimla sis, jak je vtipný, že k Blackovi se furt připojuje Whiteová? Ale to nic... byla ta rozkošně úsměvná klasika

10 lina lina | Web | 28. ledna 2012 v 19:00 | Reagovat

[9]: já ji Whiteovou udělala schválně :D a náhodou mám rozepsanou další...

11 nel-ly nel-ly | Web | 29. ledna 2012 v 22:46 | Reagovat

[10]: však piš, piš, tohle se čte dobře vždycky, při jakékoliv náladě, furt, neustále a hlavně od tebe :P

12 Kagome-Mary Kagome-Mary | 2. února 2012 v 0:35 | Reagovat

najviac ma asi chytilo za srdce to posledné: "A tak se ptám Lily, můžeš žít s tím, že jsi zastavila mé srdce?" vážne pekne napísané =)
už som veľmi dávno čítala niečo s Harrym Potterom a už mi to aj chýbalo =D

13 Baruš Baruš | Web | 10. února 2012 v 20:48 | Reagovat

to je nádhera! :) vážně jedna z nejlepších a nejromantičtějších jednorázových povídek :) mám taky ráda pár Lily/ James ačkoli povídky nepíšu. Možná někdy...doufám, že napíšeš nějakou další :)

14 Crysie Crysie | Web | 24. února 2012 v 22:31 | Reagovat

jů, to bylo krásný :) podařilo se ti zvednout mě z hlubin deprese, děkuju :) miluju povedený HP povídky! a ještě se Siriusem a spol., paráda :D

15 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 27. července 2012 v 21:43 | Reagovat

Tak tohle bylo naprosto kouzelné!!!!!!! Fakt náááádhera! Nemělo to chybu!

16 beata beata | 23. května 2015 v 19:25 | Reagovat

prostě nádhera! :-)  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama