Kecy v kleci před Vánoci

23. prosince 2011 v 10:30 | lina |  Smysluplnější hlody
1. Chci vám všem - těm co sem ještě chodí, těm co sem náhodně zavítají - krásné a veselé Vánoce a šťastný nový rok. Přeji vám, aby byl ještě lepší než ten předchozí.


No a teď k bodu 2.


Škola : Ta je fajn. Máme celkem příjemný kolektiv, učitelé taky ujdou. Jenže - já to nezvládám. Možná je to tím, že jsem se rok flákala a odnaučila jsem se učit (nebo jsem to nikdy neuměl a teď se mi to mstí). Takže stresy jsou tady, jím víc než obvykle a vesele tloustnu (což mi nikdy ani nevadilo, pokud vám teda někdo desetrkrát denně nezapomene připomenout, že jste tlustí) a šířím svoji špatnou náladu do fejsbůkovského éteru, což i můj nedostatek empatie cítí jako, že to otravuje všechny kolem mě. A to nás přivádí k bodu 3.

Deprese : Tak nějak jsem v psychologii zjistila, že jsem nějaký počínající maniodepresivní psychotik...měla bych si rezervovat pokoj u nás v Černovicích. A proč deprese? Ona ta zmíněná škola a taky to věčné srovnávání se sestřenicí - která mimochodem dostala ze všech zkoušek 1 a 2 - se spolužačkou - která přece dostala plnej počet bodů, tak proč já bych nemohla taky - s BRATREM!!!! - který je očividně tak šikovný, že v kuchařské kariéře udělá velkej booom. Vlastně čekám, kdy mě začnou srovnávat se psem.

A pak ta věčná samota. Když si vyberu být sama, tak nic, to jsem prostě já, ale když se kolem vás všichni potkávají a mají se hrozně rádi a vás do toho nikdo nepozve a neřekne....Já vím, že nejsem zrovna ideální společnice, ale zas tak špatná být nemůžu...nebo ano?

No a je tu můj plánovaný sraz, který se jako ostatní srazy nebo věci, co jsem kdy naplánovala vesele hroutí. Jako kdybych měla nějakej špatnej vlilv na lidi okolo mě. Odjíždí zrovna v den, na kdy jsem ho naplánovala, onemocní, bydlí prostě moc daleko....Proto jsem se zařekla, že už nikdy nic plánovat nebudu a radši to házím na lidi okolo (taky za to může moje oslava 13. narozenin, kterou jsem naplánovala a nikdo nepřijel, nebo filmový večer, který se měl konat u nás doma a nečekaně nikdo nepřijel). Jenže teď bude zkouškové a tím taky jaksi neprojdu bez psychycké újmy. Navíc jsem holky od letních prázdnin neviděla takhle pěkně pohromadě a přiznávám, že mi to chybí.

A tohle všechno mi létá hlavou před spaním a já nemůžu spát! A před zrovna před Vánoci.

Tak ještě jednou šťastné a vesele a já se jdu zase utápět v dechtu své černé duše...
Hasta la vista, bejby
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kagome-Mary Kagome-Mary | 25. prosince 2011 v 17:44 | Reagovat

som rada, že ťa "darček" potešil =D a znova želám pekné Vianoce =)

ta depka ťa prejde neboj sa...môj psychický stav tiež nie je práve ideálny, ale v živote sú asi stále nejaké tmavé chvíľky=) z tou školou som na tom presne tak ako ty...a teraz mám stresy, lebo mi nejako tiež napovedá svedomie, že to veľmi dobre nedopadne...ale čo, môžem si zato sama, keď som to celý čas flákala...ale ber to tak, že prídu aj tie dobré veci(kedy, tak to je otázne=))

2 Escarlate Escarlate | Web | 29. prosince 2011 v 17:45 | Reagovat

Ale prosimtě, moc nedepči.
Jinak to srovnávání "spolužačka měla plný počet bodů, proč ty nemůžeš mít taky" znám taky až moc dobře -_-"
Budu držet palce při zkouškovém :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama