Zombie Powder

12. června 2010 v 12:46 | lina |  Anime a manga
Ta první Titeho manga...


zp

John Elwood Sheperd to má těžké. Jeho sestra má špatné srdce a léky stojí moc peněz. Možná proto se přidá ke zločinecké bandě a stane se kapsářem. Celkem mu to jde:D.

A jako svůj příští cíl si vybere vysokého pohledného cizince, který se zrovna vyptává na takzvané Prsteny mrtvých. Tyhle prsteny mají tu moc, že vás dovedou k prachu. Prach mrtvých je tajmená substance, která vám zaručí nesmrtelnost(a pod).

Akutabi Gamma, onen cizinec, kterého Elwood okrade (nerada to říkám, ale neúspěšně:D), je jeden z těch co prsteny hledají. Nemluvím o tom, že je to zlořinec třídy S a je na něj vypsaná velká odměna. Jako kompenzaci za okradení se pozve na večeři.

Po večeři odchází a Elwood zůstává se sestrou sám. Objeví se tam, ale vedoucí zločinecké bandy, s tím, že si jde pro Gammu. A pro odměnu, která za něj je. I když Elwood tvrdí, že Gamma odešel, stejně zaútočí a zabijou Elwoodovu sestru.

A elwooda skoro taky. Ale ještě než se jim to podaří, objeví se Gamma a zachrání ho. Jo ano stovka zbraní neobstojí proti jednomu hlavnímu hrdinovi:D Gamma má totiž implantované černé brnění, což mu zaručuje jistou nezranitelnost a s mečem (taková menší motorová pilka:D) to umí. Takže celý gang je rozprášen.

Elwood je teď volný a doma ho nic nedrží. Proto nad hrobem své sestry přísahá, že najde Prach mrtvých a oživí ji. A tak se přicucne na Gammu a oba se vydávají na dlouhou pouť.

logo
smajlík, takové logo celé téhle mangy

Epické, že?:D A dokonalé. Co se týče kapitol, tak je jich 16 v češtině a zbytek v angličtině. Bohužel je tahle manga stoplá, Kubo Tite se totiž začal věnovat Bleach a nevypadá to, že by se chystal ji nějak opustit. Škoda pro Zombie...

A ještě

Kubo_sensei_by_putrescine
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kami kami | Web | 12. června 2010 v 15:55 | Reagovat

To by mohlo byť zaujímavé. To by sa mohlo pekne vyvinúť. :D Ale že vraj Bleach manga pomaly končí, tak by sa k tomu mohol vrátiť, no nie? A ešte jedna otázočka: "Kde by som si to na internete mohla zohnať?" Za kúsok prečítania presa nič nedám, že áno.

P.S. ohľadne predchádzajúceho článku: Ja som ti tam komentár dala a veľmi sa mi Pergamos páči, takže nie, že s ním sekneš. Nono. ;-)

2 Nel-ly Nel-ly | Web | 12. června 2010 v 18:12 | Reagovat

Kdyby byla manga alespoň barevná :D i blbej Kačer Donald je barevnej... mě nervujou ty černobílý zmatený obrázky (u Naruta jsem to přetrpěla a dočetla si celý Shippuden, ale jen kvůi tomu, že jsem začala u seriálu a že je tam ta úžasná hudba, kterou si můžu pouštět) jednou... až se nebudu mít co učit ani co dělat (s psaním bude útrum, vykašlu se na všechno a bude :D) tak se chystám asi na Bleach, ale nevim, jestli mě to bude bavit... nebo konečně zjistím, jak dopadlo Fullmetal :D a taky bych ráda 3. serii Kaleido Star... už jsem zticha :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama