Tady to zase někdo nepochopil...

30. března 2010 v 16:03 | lina |  Ze života studentky
něco
Řekla jsem si, že se nebudu rozčilovat.
Taky jsem řekla, že na ty články nebudu klikat!
A víte vy co? Houby..klikám na ně pořád a dělá mi dobře říkat těm lidem, že jsou naprosto mimo, protože neumí číst nebo mají IQ tykve!
Jsem asi hnusná, ale bohužel...jiná už asi nebudu..

O čem to mluvím? O Tématech týdne, velmi zajímavý a nový projekt co teď rozjel blog. Občas, když nemám co dělat klikám na články a čtu si co lidi napsali. Je úžasný kolik různých, nebo kolik stejných článků se dá napsat na jedno slovo:D

Jenže někteří lidi to nepochopili, nebo jsou úplně blbý...protože najít mezi články na téma Vánoce třeba tohle, zavání stupiditou. Ošem nejlepší bylo téma Karel Gott,to jsem se opravdu nasmála! Možná jste to nevěděli, ale Karel Gott změnil vizáž i repertoár. Dokonce točí filmy! No fakt.

Tak nevím, možná to začnu dělat taky, zvyšujeto návštěvnost *ir*. A neuznávám výmluvy typu : "Tak sorry, ale blog mám teprve chvíli." Pokud vím, jsou témata týdne jasně oddělena od Nových článků.

Ne, ne končím...Jsem naštvaná, protože ať je dneska sebekrásněji, naše třídní a němčinářka v jedmo mi zkazila náladu. Zase na mě ječela v němčině...jsem se špatně podívala, kdy byla založena DDR a ona na mě hned : "Nechceš být náhoudou historikem, že? By jsi nám přepsala dějiny!" Koho nějaký pitomý německo zajímá?! Navíc jsem nikdy neřekla, že chci být historikem! Knihovnice má do historika daleko, sakra!

Zítra jedeme na exkurs na Úřad práce, končíme v jedenáct, pokud všechno dobře půjde a ona co? Ona si nás musí přitáhnout zpátky do školy, protože přece nemůžeme přijít o konverzace z němčiny. Kdo o ně stojí? Nikdo, stejně tam 3/4 třídy spí, protože nic jinýho se tam dělat nedá....

Zabte mě....díky...
Hasta la vista, baby!
Koupím si zbraň! A zastřelím se!

štětec je z devu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gitík Gitík | Web | 30. března 2010 v 22:32 | Reagovat

Třpytil by se Kája Gott, kdyby hrál v Twilight, nebo ne?
--
Hele, čéeče, teď jsi mi navíc sebrala všechny mé krásné iluze! Já žila v domnění, že nám konečně zřídili spam-spam spammerskou rubriku, aby spamblogeři měli o čem spamovat (a kopírovat- chci říci: aktivně zálohovat - wiki) na vyhrazeném místě. Prostě centrálně řízené spamování, aby se na blogu nepsalo příliš intelektuálně. (To je krajně nežádoucí možnost.)
Kapišto, roste nám díky tomu tvůrčímu psaní IQ - nebezpečně rychle - takže bylo potřeba prostě srazit zdejší přirozenou intelektuálnost dolů do normálu nějakým tím důmyslným preventivním opatřením. Kdyby se nám tady přemnožili inteligenti, byla by to učiněná katastrofa. A nefungovala by ona nabubřelá sebereklama, postavená na tezi "blog.cz je blbuvzdorný" a "zvládne to opravdu každý."
---
Hmm, mě prostě nenapadá racionální odůvodnění, proč zcela hromadně (a navíc ještě programově) psát pár dni před Velikonocemi o Vánocích. :D :D
Promyslím si, jestli neodejít do exilu na WordPress. :-D

2 Nel-ly Nel-ly | Web | 31. března 2010 v 13:12 | Reagovat

:D Kájovi to vážně slušela a i ty písničky měl fajnový :D :D :D jen doufám, že ve filmu hrál tu holku (ten kluk je fakt .. fůůj :D pardon fanouškům)

z němčiny si nic nedělej, do teď nevim, kdy přesně padla Berlínská zeď a už vůbec, co všechno se tam dělo a maturitu mám a vejšku taky studuju a nikdo se mě na to neptá (no, němčinu mám :D ale tam chodim tak jednou za čas ukázat, že stále nic neumim)

3 Jaune Jaune | Web | 1. dubna 2010 v 20:14 | Reagovat

no... ke kájovi se nebudu vyjadřovat... nemám toho nestora čeké popmusic zrovna v oblibě...
o němčině vím velký kulový, takže tě asi moc neutěším tím, že jsem na tom stejně... :D a zbraň si nekupuj... ještě si ublížíš 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama