07 - Ghost

9. ledna 2010 v 12:39 | lina |  Anime a mangaNemám odvahu nějak popisovat příběh, protože ho zatím moc nechápu:D

Je několik důvodů, proč na tohle anime koukat.....

  1. Bishíci, všichni ti co tam jsou jsou krásní, Ať je Ayanami hajzlík, pořád je děsně sexy! Teito je typickej uke a často padá Frauovi do náruče a jinak jsou tam velmi, velmi barvité situace, při kterých vás napadají velmi, velmi barvité myšlenky:D (Třeba teito a hakuron v jednom pokoji) Jo, a není tam žádná hrdinka v Loli šatičkách kolem, které by běhali.
  2. příběh, je to zamotané, napínavé a geniálně vymyšlené
  3. hudba, nemusí se každému líbit, každopádně OP i ED jsou milé a poslouchatelné, zbylá hudba přesně doplňuje obrazy a při zvuku varhan vám běhá mráz po zádech.
  4. kresba, jak už jsem podotkla bishky se to tam hemží, ostatní je taky velmi pěkné, třeba Labradorovi kytičky, nebo prostředí světa, ve kterém se příběh odehrává.
  5. Mytologie, spousta narážek na boha, na to jak, před narozením si každý přeje splnění tří snů a jinak je tam celá ta víra a historie, která se k ní váže pěkně udělaná.
  6. Tradiční délka 25 dílů, prý to vypadá nedokončeně, taky mě rozbrečel už devátý díl.....

Vše se očí kolem Teita Kleina, nadaného studenta vojenské akademie v Bragburské říši. Právě se svým nejepším přítelem Mikagem skládá zkoušku, má za úkol odstranit jednoho zločince. Nejdřív to vypadá, že zločinec studenty vydrtí, ale Teitovi se ho podaří zneškodnit. Jenže zabít už ho nechce. Proto se tam objeví Ayanami, kapitám a velitej tajemné jednotky v armádě. S Teitem si moc nesednou.

Druhý den Teito vyslechne rozhovor mezi Ayanamim a jeho podřízenými. Mluví o Oku Michaelově, kameni, který má obrovskou moc. V tu chvíli se Teitovi promítnou jisté obazy z minulosti. O tom jak Ayanami zabil jeho otce a v záchvatu zuřivost se mu to Teito snaží vrátit. Je, ale zajat, s Mikageho pomocí se mu podaří prchnout.

Teito a Mikage

Vysílený spadne ze svéo dopravního prostředku rovnou do náruče jednoho biskupa z nedalekého kostela. Biskupové Frau, Castor a Labrador:D(já z toho jména fakt nemůžu) se Teita ujmou. Nejdřív se jim všemožně snaží utéct, ale pokaždé ho některý zastaví. Pak ho jednou napadne Kor, bytost která požírá duše a Teito se dozví, že tři biskupové jsou tři ze sedmi Božských duchů, kteří ochranují zemi.

Mezitím v akademii Ayanami zajme Mikageho a mučením z něj chce vymámit přiznání. Mikage odolává, ale pak se stane něco příšerného.....
Frau a Teito
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Elizabeth | Web | 9. ledna 2010 v 12:50 | Reagovat

vypadá to zajímavě... x)

2 [Bloody Princess] [Bloody Princess] | Web | 11. ledna 2010 v 18:37 | Reagovat

Co se stane..?...todle Anime mě zaujmulo, někdo v soutěži SONAp...má právěže tu postavu Ayanami a vypadá vážně jako kus..*slint*...tak bych chtěla todle anime zkouknout, nevíš kde je online..?

3 [Bloody Princess] [Bloody Princess] | Web | 11. ledna 2010 v 18:40 | Reagovat

Tak jo Ayanameho.../jsem to zas zkomolila/ máš ty jako postavu..xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama