DoReMiFaSoLaTiDo

31. prosince 2009 v 15:05 | lina |  FilmyJung-won má brigádu v zábavním parku. Je tam převlečená za dinosaura a baví malé děti. Jednou ji, ale začnou obtěžovat vysokoškoláci, ale protože Jung-won není žádná křehotinka, oplatí to právě tomu, který ji tak ponížil.

Večer, když má menší bitku s bratrem na balkoně, zjistí, že do domu naproti se přistěhovala nová rodina. A v ní není nikdo jiný než ten kluk z parku Eun-gyu. Tenhle pohledný vysokošlák je frotmanem skupiny Doremifasolasido, která se zrovna připravuje na soutěž.


Eun-gyu jednou v noci přistihne Jung-won jak se krade večer z domu do práce. Za své mlčení požaduje, aby mu nosila kytaru od školy do zkušebny. V té Jung-woo narazí na Hee-wona, bývalého přítele, se kterým ji spojuje ošklivá epizoda.

Jung-won nahlásila Hee-wonova otce policii, ti ho zavřeli a jeho matka skončila v nemocnici. Hee-won na ni poslal svoje kamarádíčky, aby ji zmlátili. Jenže teď jsou rozjitřeny staré rány a Jung-won má pocit, že se za to musí Hee-wonovi omluvit. Kvůli němu taky opustí Eun-gyua.

Je to dramatická romantika. Ke konci jsem si opravdu myslela, že to nedopadne dobře, ale spadl mi kámen ze srdce. Film je to úžasný, má chytlavý OST.

Hlavní hrdinku jsem na záčátku celkem brala, ale pak si to u mě pos...pokazila tím svým "něco Hee-wonovi dlužím" a pak mě prudila celou druhou půlku, než jsem jí to nakonec odpustila, když udělala to co udělala. Hee-wona snad nemůže mít rád nikdo, je to hajzl, ukřivděnej pitomec, kterej si nezaslouží lidský soucit, takže mi ho ani nebylo líto!

Eun-gyua si zahrál Jang Geung Suk♥, Jung-won herečka Ye-ryeon Cha a hajzlíka Hee-wona Ju-hwan Im.

Návnadička


titulky : TADY (české, aby bylo jasno)
download :Tady (asi budete muset umět spojovat soubory, což není nic těžkého:D kdo by nevěděl jak na to existuje šikovný program, který se jmenuje File Splitter & Joiner(na stahuj.cz), je sice anglicky, ale s obrázkama co tam jsou o pochopí i debil *omluva*)

Jinak vám přeji pěkné pokoukáníčko! A já jdu na Beethoven Virus:D

zdroj obrázků : google.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Haruno Sakura  tvoje SB Haruno Sakura tvoje SB | Web | 31. prosince 2009 v 18:49 | Reagovat

Ahoj SB viem je to neskoro ale  klikni na web je to prekvapenie k Vianociam http://sasume.blog.cz/0912/k-vianociam-pre-moje-sb-od-haruno-sakury#komentare

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama