Absolute boyfriend (Zettai kareshi)

1. listopadu 2009 v 21:41 | lina |  jdrama


Dorama natočené podle mangy od Watase Yuu.
až na to, že dorama se nám odehrává v cukrářské firmě a ne na štřední škole:D
K ději : Izawa Riiko je zaměstancem velké firmy Asamoto pod taktovkou Soshiho Asamota, šéfa jejich oddělení. Krom toho, že peče pufničky(ten název jsem si tam prostě dala, zní to roztomile) je taky zamilovaná do jednoho ze zaměstanců Ishizekiho.

Po několika núspěšných pokusech o sblížení si Riiko vytipuje jako dokonalou osobu pan Namikiri, zaměstanec tajemné firmy Kronos. Nabídne jí, aby si vytvořila dokonalého přítele. Riiko je skeptik, tak na ten počítač prostě něco nakliká, podepíše smlouvu a na celou tuhle epizodu zapomene. Dokud jí domů nepřijde obrovská krabice s chlápkem uvnitř.

Podle všeho se to má zapnout polibkem. Riiko to vyzkouší, když se nic neděje, odejde do práce. Ovšem po návratu na ni vyskočí ten chlápek, nahý!! se slovy těším mě, že tě poznávám přítelkyně. A problém je na světě. Riiko neví co má s robotem dělat a tak se rozhodně, že ho prostě vrátí zpátky.

Mezitím ho stačí využít k tomu, aby přinutila Ishizekiho žárlit. Její plán se povede a on je pozve na rande. Jenže Ishizeki je hajzlík, jak poznáme za chvilku a s Riiko rozhodně nic mít nechce a pěkně ji pomluví. Chudinka to slyší a slyší to i Soshi, jenže než stihne něco udělat, přiříte Night (robot, tak ho Riiko pojmenovala) a dá Ishizekimu do zubů. Při tom upustí krabici s pufničkami a ty ochutná Soshi (fuj ze země).

I tak chce Riiko Nighta vrátit. Neodradí jí ani 100 milionové penále. Knight netuše na co ty peníze budou jí je pomůže vydělávat. A Soshi přinutí Riiko, aby mu upekla pár pufniček. Bohužel, správní rada jim to zamítne. Soshi to, ale vzdát nechce a Riiko si uvědomí, že Knighta prodat prostě nemůže a tak udělá pravý opak. Koupí ho.Uf, jsem vám tu nechtěla popisovat celý první díl:D ale v jádru je to základ příběhu. Ostatní epizody jsou o tom jak se Knight a Riiko sbližují, jak se Soshi pomalu, ale jistě do Riiko zamilovavá a kolik problému jí přidělává utajení toho, že Night je robot.

Dorama jako takové se drží linky mangy, jen pozměnilo prostředí. Jak jsem v manze Nighta (Hayami Mokomichi) nesnášela, v dorama mi ho bylo šíleně líto. Chudák. Riiko (Aibu Saki), no u té se prostě zdržím komentáře. A Soshi *přiblblý úsměv* myslím že, když ho hraje Mizushima Hiro mluví za vše.
Po tom co mi všichni řekli, že tohle dorama je pěkná blbost jsem se na to prostě musela kouknout. A překvapivě jim nedávám za pravdu. Pěkná blbost to není:D Ne, že bych z toho nadšením skákala tři metry vysoko, ale jako takové se mi líbilo. Na stupnici od 1 do 5, by to byla krásná trojka!

Takže pokud se opravdu nudíte a nemáte co dělat jen do toho.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | 5. listopadu 2010 v 9:55 | Reagovat

Asi dvakrát jsem se na Absolute boyfriend začala dívat a ani jednou jsem to nedokoukala. Bylo jasné, s kým Rioko skončí, ale mě bylo Nighta tak líto T-T

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama