Tohle je mučení

1. července 2009 v 17:30 | lina |  Knihy
Jo, čtete správně, mučení!!!

Já tu knížku chci! A chci! *chová se jak malý děcko*

Víte, kdy jsem si ji rezervovala??? 28.05!
A víte kolikátýho je? Já vám to řeknu. 1. července, jo slyšíte dobře 1. ČERVENCE!!

Asi půjdu někoho zabít, jo, to nejspíš udělám....pěkně...na skřipec...trhat palce...*ďábelský smích*

....Kdyby chtěl někdo vědět o jaké knížce se mluví nechť klikne na CČ....Dříve než vznikl vesmír a čas, stvořil Pán anděly, aby mu pomáhali v Jeho díle. Jednoho dne však opustil své Království. Archandělé utajili Jeho zmizení, aby obhájili smysl své existence. Politikaří, intrikují, soupeří o moc, válčí i zabíjejí. Mnozí z nich se vzbouřili proti přísné hierarchii a disciplíně, ale byli poraženi, svrženi do Hlubiny a změnili se v démony. Přesto se však podařilo Království nebeské udržet a zachovat dílo Páně.
Nyní však přichází Rozsévač větru, opak Stvořitele, nejvyšší zlo. Přichází, aby zničil svět.
Není již vyvolených ani zavržených, Nebes ani Hlubiny. Je pouze dílo stvoření a na druhé straně nicota.
Stín se blíží.

Anotace šlohnuta → http://www.daemon.cz/kniha/9624/kossakowska-maja-lidia-rozsevac-vetru.htm
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 einlonwy einlonwy | 2. července 2009 v 8:35 | Reagovat

Ahoj, promiň že jsem ti včera neodepsala, už jsem jaksi vyčerpala paušál :D. Stavit se klidně můžeš, budu moc ráda, ale až tak ve středu. Dneska balím,  zítra ráno vyrážíme a vrátíme se až v úterý a neodvažuju se hádat, v jakým stádiu rozkladu dojedu (hurá!!). Jak ti to dopadlo s tou brigádou?
Přestěhovaná ještě nejsem, celý je to asi horší, než jsem si myslela 8-O. Ale možná je to dobře, aspoň se konečně něco stane, momentálně se u nás nedalo pořádně existovat  :-?.
Tak se měj, ještě musím balit a přišla jsem na to, že asi budu ve stanu sama a že máme buď stan akorát velkej, ale promokavej, nebo nepromokavej, ale zato velkej jak chrám sv. Petra ve Vatikánu 8-).
Žij v míru, sestro  :-P.
P.S. Už jsem měla tři velký kafe, zatím se držím. Navíc jsme přišla na to, že Hadouken! mají ještě povzbudivější účinky, než kofein. A navíc po nich nežloutnou zuby, což je pozitivní, ne?
P.S.2 Na Film+ nebo na něčem podobným mají dávat.. ehm.. Vášeň a cit? Něco takovýho, hraje v tom James McAvoy (proč tady nemáš ve smajlících srdíčko?), psalas o tom sem. A víš ty co? Zrovna budu pryč! O_O
P.S.3 Už fakt končím, melu kraviny a nebalím, pak tady zas budu pobíhat jak magor a půlku věcí včetně lístku nechám doma.
P.S.4 V úterý jsem zmokla a moje jediný pořádný boty jsou ještě pořád durch mokrý (hlásím akutní nedostatek potřebných smajlíků). Sleduješ tu deformaci, jo? Bez smajlů ani ránu, jdu se dostřelit, za chvíli budu psát lol, pak ho začnu říkat a nakonec budu chodit do Mekáče.

2 Tabby Tabby | Web | 2. července 2009 v 10:37 | Reagovat

Tak, knížka zní zajímavě(když mi k obsahu začal hrát X - Ray Dog- Gothic power, přešel mi přes záda mráz), zajímalo by mě z jakého pohledu je psaná.
S tou čekací dobou =D No soucítím s tebou. Já bych asi začala vraždit xD

3 Arinka ♥SB♥ Arinka ♥SB♥ | Web | 2. července 2009 v 17:04 | Reagovat

No, podle recenze nevím.. takový vážný, nebudeš se u toho bát? XD XD
Tak hlavně nikoho nezabíjej, knihovníci za to nemůžou! XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama