Kakashi a Sakura (hledači ztracených uvozovek, čárek, mezer a spousty dalších) potřetí

5. března 2009 v 17:23 | lina |  Glosa(y)
a konec..naštěstí...

vyspává a tak ho o 1 ráno polila ledovou vodou Jiraya už dávno spal, (protože všichni padesátníci chodí "vneděli" spát po večerníčku a šance výskytu nespavosti po tom, co všechno prožil je velice nízká, asi jako roční přírůstek obyvatelstva v Indii) rudý vzteky ,to už tam,ale Sakura nebyla, u postele mu,(Nevím jistě, ale tady čárka? Myslím, že ne-é.)ležel jen lístek :kdo se směje naposled ten se směje nejlíp(*řeže smíchy* No mělo to být vtipný ne?) .

podepsáno Sakura. Jiraya se rozeběhl ale zavadil o natažené lanko to ho rozčílilo ještě víc a běžel k sakuře do Domu vběhl na chodbu a tam se na něj vylil kýbl (jedovaté, růžové a ke všemu chlupaté) barvy (hustýýý!)(Hustá musela být taky, jestli v ní bylo tohle všechno.) ,najednou se před ním objevila sakura ,Tsunade a Shizune okamžitě ho začali fotit a byli všechny (na operaci) málem mrtvé smíchy.pak ty fotky rozvěsily po celé konoze ,když to Jiraya ráno uviděl začal je strhávat až se mu je podařilo všechny strhat byl tak unavený ,že úplně zapomněl na pomstu.

Druhý den ráno šla Sakura z nákupu ,nesla obrovský tašky ,najednou uklouzla ,ale Kakashi ji chytil do náručí "Jaksi věděl ,že spadnu ?" ptala se "sharringan" (vždycky jsem měla pocit, že sharringan kopíruje. On vidí i do budoucnosti?) "nelži!"řekla Sakura když uviděla na zemi slupku od banánu a od ní tenký silon(Tak teď nevím, nastražil to Kakashi, aby ji mohl "zachránit", nebo Jiraiya aby se ji pomstil? Asi už mi z tohohle měkne mozek)(Nastražila to Tsunade, protože nemohla snést, jak je Sakura populární) "no dobře ,ale puč mi ty tašky vezmu ti je " Kakashi se chopil tašek a políbil ji zrovna když šla kolem Tsunade se Shuzune(Těsně před koncem, představit další novou postavu je dosti nepraktické)(To je obohacení děje! Tomu nerozumíš!)(No to je pravda, ale poznám blbost když ji vidím.)obě dvě dělali jakoby si jich nevšimli(nechte mě v klidu umřít) ,ale když už se vrátily domů tak Sakura byla s Kakashim na chodbě a Kakashi ji držel v náručí.

Jenže než se Tsunade se Shizune stačily vzpamatovat tak Shizune uklouzla , ozvala se hrozná rána ,že ji slyšel i Kakashi se Sakurou .začalo panovat divné ticho ,když Kakashi podal Sakuře malý lístek na ,kterém ji zval na 8hod do Ičiraku rámen(Nebyl to ičirakův rámen, a já myslel že umím aspoň trošku tu "énglištiňu").
rozloučil se s ní a odešel.Tsunade nasadila Shizune nohu, která jí upadla, když předtím uklouzla hloupý úsměšek ,Shizune se přidala a prošly kolem Sakury jakoby nic.Večer ,když seděli na rámenu, (během toho co je ičiraku shazoval z těch misek na kterých seděli, že se z nich bude ještě jíst )*bere si kyblíček * podal Sakuře malou krabičku ta ji otevřela , byl tam řetízek ze stříbra na ,kterém vyselo srdce z křišťálu(Sklo a nerez, v době krize podporujte český průmysl!)(Nepodceňuj ho jo?!:D) .

Sakura ho objala a políbila tak,že málem oba spadli do jámy pekelné ze židlí ,když odcházeli tak kakashi pozval Sakuru do jeho domu ,až byli uvnitř Kakashi nasadil sakuře ten náhrdelník a pak ji něžně za ruku vzal přece víte co bylo dál(Ne, jediný co vím je, že tu někde chybí čárka.)(Letní láska, nečekanáá..nic?..tak ne no)(Nemám rád muzikály a i kdyby to bylo z filmu nemám ho rád, nemám rád nic, nikdo mě nemá rád, asi si podřežu žíly).Ráno když ji Kakashi doprovázel domů tak ze dveří vylítla Tsunade se Shizune a začali znich tahat co se dělo(uchylná babka, ta Tsunade),byli donuceni vyklopit vše ,tu noc se jim naštěstí podařilo utajit(Takže vyklopily všechno a zároveň nic? Brilantní!)(To není brilantní, to je ta demence) ,Kakashi políbil Sakuru rozloučil se s ní,až odešel ,Tsunade,Sakura a Shizune začaly připravovat oběd sakura se najednou zeptala:"Vy ste tu knížku dál nečetli?" "Ne máme lepší věci na práci než číst takovou blbost,ale proč se ptáš?" řekla Tsunade.

Sakura vzala knížku a otevřela ji uprostřed ,kde byla fotka Kakashiho jak políbil Sakuru."Ú,už chápu ,proč si tak zuřila."(Ano tohle vše vysvětluje ta fotka byla tak kompromitující, hlavně když uvážíte, že se poslední měsíc líbali každou chvíli po celém městě)(A chudáček Jiraiya to odnes, co proti těm knížkám mají? A co jsem tak četla, tak v ní ani nejsou obrázky, ne?) dořekla Tsunade.
Asi o měsíc později se tam objevil Jiraya chtěl si vyřídit účty se Sakurou za tu potupu co mu způsobila tou barvou.Jiraya zkoncentroval čakru do ruky a snažil se Sakuru zasáhnout ,ale ta byla rychlejší a ohromnou silou ho kopla(Jiraiya je přesně ten tip člověka, co si půjde vyřizovat účty s nějakou puberťačkou a ještě si u toho nechá nakopat koule.)(Cha, to totiž není Jiraiya! *máva na sympatického muže* To je jeho mentálně postižené dvojče)(Maminka taky nebyla nejbystřejší, pojmenovat dvojčata, Jiraiya a Jiraya, praktické.) .

Jiraya použil stínový klon a ten Sakuru pomocí čakry udeřl do zad v místě kde sou plíce ,ta se zhroutila na zem a lapala po dechu ,podařilo se jí ,ale vytvořit stínový klon který za pomocí čakry v nohách zasáhl Jiraye do ramen čímž mu zlomil klíční kosti (obě? A proč si doprčic všechno lámou? A proč si vyřizujou účty? A proč mi mlátí nejoblíbenější postavu?)(Neřeš stejně už je rok a půl po smrti, je to nefér) (Počkat, on je mrtvej?)a první dva páry žeber nalomil.shizune začala léčit Jiraye a Tsunade se pustila do léčení Sakury ,až Shizune skončila s Jirayou tak běžela honem pomoct Tsunade .sakura už nedýchala a srdce jí tlouklo velice pomalu Tsunade už pomalu docházela čakra,nevzdala to a za pomocí Shizune podařilo se jí vyléčit plíce a zesílit tep Sakura byla sice napokraji smrti,ale přežila to (sakra *vytahuje kosu*),když ji Tsunade prohlížela jestli je zbytek těla vpořádku tak nahmatala něco hodně divného,ale moc si s tím nelámala hlavu byla totiž k smrti unavená .

Večer šla Sakura (už dávno ne k smrti unavená) do kuchyně za Tsunade a Shizune ,ale najednou ucítila hroznou bolest v podbřišku , že se bolestí zhroutila na zem (Potrat, potrat *skandují tribuny * ).Tsunade za ní rychle přiběla ,opět nahmatala to co předtím akorát tedˇ jíto navodilo vážný výraz"Co se děje laidy*chcíp* Tsunade?!" ptala se starostlivě Shizune "Je to divné jako kdyby byla...těhotná."(kde sou ty doby kdy klinická smrt znamenala potrat, vítejte do třetího tisíciletí)(Jasně a jak dlouho je těhotná, že to jde nahmatat???)(No, taky nevíš s kým to má.)Shizune a Sakuře zkameněl obličej. "Je to možný......Sakuro?! "Nnno ....... jjo!(Proč by nebylo? Však je jaro. Čápi už se vrátily, nebo ne?)( A vrány odletěly, takže to bude kluk) " Druhý den opravdu velmi, (ale velmi) brzy ráno ještě za tmy, (kdy se na jezerem vznášel mlžný opar a žáby skřehotaly do rytmu větru, který se proháněl v korunách vzrostlých borovic...echm... ).
"Kakashi!"
"Ano,Sakuro?!"
"Chtěla sem ti něco říct."
"Co?"
"Něco hodně důležitýho! (Jiraiya mi včera zlomil nehet, chci abys ho pro mě zabil)"
"Sem ,Sem (z toho úplně mimo, celou noc sem si ho zkoušela pilovat, ale je to beznadějný...)," "Fakt? A Těhotná náhodou nejsi?"
"eh ..jak jak to víš?!"
"Myslel jsem si to, na to navazuje má otázka.
"Jaká"
"Vezmeš si mě za muže (a budeš se mnou žít až do konce života a milovat jenom mě? )"
"Aaa aano!!!!!!!!!!!!"(takový slaďáčíček, musím to jít zapít abych se vrátil do reality)řekla Sakura zrovna když vycházelo slunce.
Kakashi navlékl Sakuře prstýnek ,políbil ji a objal .Až se vracela domů tak Tsunade a Shizune zrovna snídali ,jediné co udělala bylo ,že natáhla ruku obě hned byli u ní a začali (opět se zdržím komentáře) se vyptávat (drbny jedny ani na konci toho nenechaj). Odpolene se Sakura znovu sešla s Kakashim ,aby se domluvily (Vždycky jsem vědal, že sakura je lesbička, ještě, že už je registrovaný partnerství...) co a jak .Svadba byla asi za dva týdny ,když už byla Sakura úplně v pořádku.(No je tohle fér řekněte? Ona je v pořádku a my? My jsme to za ni odnesli)
A žili šťastně až do smrti...a my budeme žít šťastně až po smrti...Amen!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Samie-chan ♥ Tvoe SB a DNAfill xD Samie-chan ♥ Tvoe SB a DNAfill xD | Web | 5. března 2009 v 19:03 | Reagovat

Ahoj obíhám SB..

2 Mira Mira | Web | 6. března 2009 v 20:07 | Reagovat

ahoj! new dielik spoločnej poviedky regenesis:

http://kakashixmira.blog.cz/0903/regenesis-part3-spojenectvo#komentar

prosím nechaj komentík ako sa ti páčila

3 Myra Myra | E-mail | Web | 8. března 2009 v 18:44 | Reagovat

*chcíp chcíp chcíp*

Tak tohle dočíst mě stálo všechny síly XD Ať už neumřít znechucením nad takovým žbleptem, nebo smíchy u občasných hlodů XDDD

Ale stejně... *flák sebou znova na zem*

Nechápu, jak někdo může takovouhle PŘÍŠERNOST vůbec vyplodit...

4 Kagome-Mary Kagome-Mary | 17. března 2011 v 16:34 | Reagovat

ou, kto by povedal, že sa na písanie dávajú tí čo majú radi starých mužov! Sakura a Kakashi? Videla som pár dielov Naruta a zdá sa mi to dosť obscénne...ako to len môže niekoho napadnúť? Ktovie čo sa im preháňalo hlavou, keď na toto došli=D Keby tam neboli tie tvoje komentáre po prvom slove by som to zavrela a zablokovala tú stránku, kde takéto niečo píšu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama