Kakashi a Sakura (hledači ztracených uvozovek, čárek, mezer a spousty dalších) druhá část

5. března 2009 v 17:03 | lina |  Glosa(y)
***


Nakonec se pustily se do trénování nin-jutsu a taj-jutsu. Druhý den měla Sakura zkoušku ze svolávacího jutsu(myslel jsem že to jutsu je vyvolávací ale zapomenu na svou averzi k českým překladům, přimhouřim trošku očičko a schovám se za ocelovou zeď)(nevím proč vzpomněla jsem si na jadernou elektrárnu:D) . Tsunade byla překvapená jak se svolaným slimákem vyprášila kožich Jiraovi a jeho žábě Gamabugovi(Autorka zrovna nešetří novými postavami. Žab bylo prostě málo, tak se musí přidat další, a rovnou taková co si nedá ani Sakuru se slimákem ve vlasech.). Večer se šla Sakura opět projít a málem narazila do Kakashiho naštěstí se stačily Kakashi je hólka(Tenhle vtip znám. To je něco s nějakým rodem, nebo tak něco, hej?)... oba zastavit ,opřeli se o strom , povídali si a dívali se na hvězdy(byli asi šikovní, pro normální smrtelníky tohle nedoporučuju z vlastní zkušenosti vím, že na hvězdy skrz korunu stromu není nejlepší výhled).

Kakashi chytil Sakuru za trup(správné slovo ve správný okamžik dokáže podnítit romantickou atmosféru, na tomto příkladu vidíme že to jde i naopak) a vášnivě ji začal líbat naneštěsti pro ně šel kolem Jeraya s fotákem když sbíral data (šmíroval)(no jen to řekni naplno, každej ví, že je to starej úchyl, doufám že až vyrostu taky budu jako on)(Jak ví, že šmíroval, třeba se jen byl projít...chudák Jiraiya..ten to vždycky odnese a přitom je to takovej sexy chlap*nenápadně mrká na jistý fanart:D) a všiml si jich ,oba strunuli, po tom šoku na něj Sakura zařvala:"ty starý kozle!! (A to je chudák jen procházel okolo. Nechci vědět, co by mu udělala, kdyby je zkusil vyfotit.)

Když Jiraya viděl rozčílenou sakuru rači(to mělo být asi rajče co? Jen mi to do té věty nějak nepasuje)(Mě náhodou jo *bere rajče a hází ho na autorku, která se marně pokouší schovat *)(Házet? Jen házet? Uvařil bych rajčatovou nádivku, vykrmil bych ji a upekl. Nebo bych ji nechal vykrmenou, protože nádivka, co bych připravil já, to by byla ta pravá muka.) hned zmizel aby od ní neschytal pěstí.Kakashi však sakuru uklidnil a pozval ji domů,když už byli v jeho domě tak nachystal horké sake(sice v matice neexceluju, ale slovní úlohy mi docela jdou tak to zkusím: Malá dvanáctiletá kunoichi zanechá tréninku se svým mistrem, po čtyřech letech se znovu potkají a zamilují se do sebe. Kolik let dostane Kakashi za podání alkoholu nezletilé a pokus o znásilnění?)(Málo, tak tři, čtyři, dobrej právník ho z toho vyseká).

Přisedl si k Sakuře a objal ji a políbil,sundal si masku a potom ji začal líbat(fůj fetiš! To je manga..mlčím.. Ne tohle není manga, napadá mě slovo svatokrádež ale to je asi pěkná blbost. Ale stejně, prvně alkohol nezletilým, teď tohle, fakt nechci vědět jak to skončí.)(vězením?)(Nebo hůř. Svatbou.) ,jemně ji opřel o sedadlo gauče na kterém seděli .chvíli v tom pokračovali,ale najednou Kakashi přestal a řekl :"miluji tě Sakuro i tebe moje Masko!!"Ta slova zněli Sakuře v hlavě, (odrážela se a rozléhala v prázdné lebce, kde kdysi sídlo něco podobné mozku...), řekla to samé potom prohrnula rukou Kakashimu vlasy(pak musela rukou zatřepat, Kakashi přece jenom není nejmladší a začít předčasně plešatět není u chlapů nic neobvyklého).

Ten ji pohladil po tváři vzal ji do náruče položil na postel lehl si vedle ní objal jí a přikryl peřinou(nezajímavý děj, patrně vymyšlené a nerealistické postavy, ta bolest v očích během čtení, a když se to konečně někam posune, děj se schová pod peřinu. Tak teda ne. Beru si nůžky a jdu hledat autorku)(Jen s nůžkama?*hladí kosu*) .Ráno ,když se Sakura probudila už ve dveřích stál Kakashi se snídaní ,až dojedli tak šla domů k tsunade ,která už nedočkavá tahala ze Sakury vše co se dělo,ale Sakura byla neoblomná.Náhle se objevil Jiraya(přihořívá)(ale hořet nebude, o co?) a podával jim nový díl Itcha Itcha.
Sakura zrudla(teď mě napadá netrpí ona nějakou hyper, nebo hypovitaminózou?) vzteky,když zjistila ,že tam byli fotky jí a Kakashiho a pustila se do Jiraye(zase hasíme co)(autorka má zřejmě velmi kvalitní hasící přístroj)(No jo, plamenomet můžeš schovat.) ,zlomila mu nos a(nechce někdo autorce připomenout, že "a" se dá nahradit i čárkou?)(vzdávám to) 6 žeber pak vyskočila a obrovskou silou se rozpřáhla v tom ji Tsunade chytila za ruku ,prože kdybi(jé to je skroo kyuubi)(ale jen skoro)(V tomhle textu, co je jednou skoro, může v další větě být úplně.) ho touto silou zasáhla tak by byl mrtvý(ty jo, ale ta Sakura na sobě docela zamakala co? Před rokem byla ráda, že se ubránila partě opilců a teď tu holýma rukama zabíjí Jiraiyu a ten se ani nesnaži uhnout)(*nechápe to* Proč? Bože, proč?)(*Ohromný, olivový keř vzplanul, obraz v jeho koruně, jen dvě slova vyřknul, "Sedmé přikázání") .

Sakura spadla a pořádně si narazila bradu chvíly ležela omráčená,Tsunade mezitím vyléčila Jirayu(hořet asi jen tak nebude co?)(*zklamaně schovává mobil s vytočenou 150*)(Příště volej 112, jinak v televizi nebudeme.) ,když se Sakura probrala začala Tsunade léčit i ji ,ale to nebyl všemu konec .Naneštěstí se tam objevil Kakashi rudý vzteky ,rozpřáhl se ohromnou silou ,Sakura se pokusila ten ůtok odrazit(jinýmy slovy, vlastním životem chránila muže, kterého před chvíli sama málem zabila, ach ta "dospělost")(Spíš blechy..) ,ale schytala to místo Jiraye ,jelikož se kakashi už nedokázal zastavit.

Sakura narazila do zdi domu a ta se zbarvila do ruda . V tom se tam objevila Shizune ."Laidy*mlátí hlavou do stolu* Tsunade co se stalo?" zeptala se když vyděla(Mám skočit z toho okna teď nebo až po tom?)(Jestli, tak teď, proč zbytečně trpět před smrtí?) zedˇ smáčenou od krve " Nemluv a pomoc mi !(au au, až tohle dodělám, skončím jako Itachi, ty krvavý slzy fakt bolí!)"odpověděla jí Tsunade
"má přeražená žebra a protrhlou plíci,nevím jestli to přežije!"Shizune bez rozmyšlení pustila nákup a začala pomáhat Tsunade léčit Sakuru ,když už to vypadalo ,že je po ní začaly Tsunade
pi tváři stékat slzy a dopatady taky není mezeradaly na tělo Sakury , ta otevřela oči a začala kašlat(To je jak Chuck Norris:D)(Náhoda co? Naruta vyléčil Kyuubi, když do něj smrkala..ehm, když na něj dopadaly Tsunadiny(skloňování?) slzy, co asi oživilo sakuru? Doufám, že se na konci nedozvíme že Sakura ma v sobě "Jûbiho".)
Nakonec se Shizune a Tsunade poařilo(Jednou je to překlep, ale po sto padesáté už je to demence.) sakuru oživit a zahojit jí rány a zlomeniny.Kakashi ji vzal do náručí a opatrně ji položil na postel."Bude v pořdku(sto padesát jedna) ,"ozval se za ním hlas Tsunade."Je mi to líto Sakuro(domácí nasilí, pocit viny->omluva->nějaký čas a udělá to znova! Fakt! Okopíroval sem na tohle téma seminárku)(ještě se přiznávej..pako)(Jsme tu anonymně ne? A pochybuju že Lenka(Naše paní profesorka) čte stránky nějakých puberťáků.)(Ta narážka, nebla na mě, že ne?) ,nechtělsem(sto pade..,ale kašlu na to. *odkládá kalkulačku*) tě udeřit ." "to je dobrý ," odpověděla sýpavím*třísk* hlasem Kakashimu Sakura .

Kakashi se už zvedal ,že odende(Taky z Moravy? Vědět že to bude v nářečí, nečtu to.)(Ale četl:D)(To je ta moje nezdravá zvědavost.) ,ale Sakura ho chytla za ruku Kakashi si opět sedl,pohladil Sakuru po tváři apolíbil jí čelo "Už musím jít(To je ale zlej chlap, skoro ji zabije a pak ji nechá samotnou, zajde si na pivo.)(třeba nejde na pivo, třeba jde hmm..za Irukou:D)(Já měl za to že gay je jen Sasuke, myslíš, že Kakashi má doma akvárko?),zítra se zatebou zase přijdu(Kakashi se zase přijde, neboj Sakuro už budeme na konci)(Vážně? Už?)(Ne-ne polovina, ale jak sem si nasadil ty sluneční brýle tak už se na to dá dívat.) ."Sakura se usmála a pustila Kakashimu ruku.

Druhý den ráno když šla Tsunade převázat Sakuře rány zařvala zděšením, shizune byla ihned u ní "jak je Sakuře ,Tsunade-sama?" "pávěže[páv-je-že?] až moc dobře po zlomeninách a ranách ani stopy(zázrak! A z Konohy se stalo poutní místo)."odpověděla Tsunade.Shizune se velice divila ,protože Sakura byla ů(Děvenko příště věř mistru yodovi když říká:"věřím, že čárka nad ú patří zde")plně v pořádku , proto ji dovolila odejít z domu.Když se Kakashi chystalodejít za Sakurou uviděl ji ve dveřích nevřil (Ne až tak milá autorko, pokud jsi mu chtěla vypálit oči tak by to bylo "nevřel", takhle si je vypálila pouze čtenářům)(škoda, že si nepamatuju, kde jsem to vzala, byla bych se mrkla na komenty)(Myslím, že jsme jediní co to přečetli až do konce. Zase tolik malých sebevrahu tu u nás neběhá.) svým očím , radostně ji objal a políbil(aspoň ta tečka, když ne čárky, mezery, uvozovky a často i písmena) zůstala stát jako v tranzu ,ale hned se vzpamatovala .

Kakashi ji pozval do domu Sakura si sedla na gauč a začala se podezřívavě rozhlížet."Co se děje?"ptal se nechápavě kakashi."jen sem si vzpomněla na Jirayu(Tak nic pervy, zvykej si na novy jméno.)*fňuká* , tak se dívám jestli není někde kolem.""nemusíš mít strach touhle dobou ještě snídá,"(A kolik je hodin? Zase tři ráno?) "aha,ale už budu muset jít(Podle psychologů příliš mnoho času stráveného s partnerem na začátku času škodí, Sakura na to jde dobře.)(neříkej) ."sakura vstala z gauče a oodešla domů ,kde potkala pouze Shizune ."Kde je Tsunade ?" "dneska se na akademii zahajuje výuka takže musela jít tam."

když se Tsunade vrátila měla na tváři přihlouplí ůsměv*skočila*. Sakura a Shizune z ní páčily co se stalo( to jako nemají nic jinýho na práci, než "páčit" z kdekoho s kým zrovna obcuje?)(Vesnický drbny, co čekáš?) ,ale ta jim místo odpovědi podala nový díl Itcha Itcha ,Sakuře to došlo hned Shizune až potom co ho otevřela a začala se strašlivě smát ,Tsunade se neudržela a začala se smát taky ,protože na vnitřní straně přebalu byla Sakura ,ale předělaná od jiraye tak,že vypadala hrozně k smíchu .,tak se rozhodla pro krutou pomstu věděla,že jiraya rád vneděli(ten den neznám, autorka se zjevně zařídila podle písně Osmý den schází nám a přidala ho, buďmě jí vděčni)(Vděční? Jí? Ty ses fakt pomátla.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 afzjerlkkcs afzjerlkkcs | E-mail | Web | 23. dubna 2009 v 9:38 | Reagovat

ktcJ6z  <a href="http://afwblreoqqfb.com/">afwblreoqqfb</a>, [url=http://gpdamahganwk.com/]gpdamahganwk[/url], [link=http://abqclimavolm.com/]abqclimavolm[/link], http://okmkbqemvxpj.com/

2 vewlkeucf vewlkeucf | E-mail | Web | 22. května 2009 v 9:02 | Reagovat

xuge0S  <a href="http://gkvfadchpisc.com/">gkvfadchpisc</a>, [url=http://scjvaloyhtsf.com/]scjvaloyhtsf[/url], [link=http://zksrqaxhfvni.com/]zksrqaxhfvni[/link], http://xofdhzseyyff.com/

3 ljuluvpi ljuluvpi | E-mail | Web | 7. června 2009 v 15:13 | Reagovat

LPXCVh  <a href="http://dfbeidbxcula.com/">dfbeidbxcula</a>, [url=http://puilksuusgvw.com/]puilksuusgvw[/url], [link=http://sraljrvmfhzw.com/]sraljrvmfhzw[/link], http://tuvpiqvnrqmp.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama