Povídkový rozcestník

16. prosince 2008 v 22:09 | lina |  Mé drahé
Správně tak jsem nazvala rubriku, kde budu zveřejňovat své maličké! Kdo to nepobral jde o Mary Sue, které jsem stvořila a stále tvořím (jste opravdu naivní, když si myslíte, že jsem s tím sekla)


Jednorázovky
Jednorázovky, berte to s rezervou.....
Jinak volně k použití(kdo to nepobral, dávám tímto glosátorům zelenou, dělejte si s ní co chcete, jsem s mířená s tím, že je to hrůza:D aspoň tomu dodáte šmrnce:D)
_______________________________________________________________________________________


Dokončené - FF na Pottera
Kiernan Monroová je pro Siriuse Blacka to co je James Potter pro Lily Evansovou. Tedy otrava nejvyšší. Kdykoliv kolem ní projde, zve ho troufalá holčina na rande. Neustále se s ním hádá a pošťuchuje. Navíc se přátelí s Jamesem, se kterým je ve famfrpálovém družstvu.
A pak se stane ta nemilá nehoda....
_______________________________________________________________________________________

Věčně Rozepsané - FF na Pottera

Ty, já a Christina
Kdyby se měl v rodině Penroseových stát někdo hrdinou, Elizabeth by to nebyla. Ale co čert nechtěl jeda duše mocné čarodějky, bloudící světem a hledající vhodné tělo narazila na Elizabeth Amélii Penroseovou zrovna, když ji postihla ošklivá nehoda.

Highlands
Catriona MacGregorová je Skotka. Tvrdohlavá a neohrožená. No, neohrožená..postavte vedle ní člověka anglické národnosti a uvidíte co se stane.
Každopádně, tahle dívenka skončila na škole kde je těch stvoření plno!
V tomhle jí nepomůže ani Malcolm.

...because you're mine (asi pozastavená na neurčito)
Astorie se seznámila s Dracem, když jí bylo osm a jemu deset. Na odpoledne, které strávili v družném hovoru dvou dětí pod schody, oba rádi vzpomínají. Jenže léta jsou neúprosná a z dětí se stali puberťáci co si najednou nemají co říct. Poslední roky v Bradavicích znamenali pro oba příliš mnoho změn, příliš mnoho bolesti a ztrát.
I přesto zůstala jak Malfoyům, tak Greengrassům jejich hrdost. A zatímco Astorie si buduje nový život v Paříži, bez své rodiny, Draco má ten svůj spojit s její sestrou.
Neptejte se...

12,5 lži
Olivie Lennoxová se konečně přestěhovala ke svému dědečkovi. Natrvalo. Jenže dědeček není zrovna svatý a s Livií má vlastní plány. A tak se oba zaplétají do klubka lží, které možná jednou někdo rozplete.

Hogwarts Theatre


Sirius jako bandita, James jako šerif, Lily jako majitelka salonu, Remus jako samotářský vlk a lovec odměn, Charllota jako lehká děva, Voldemort jako bezohledný stavitel železnice, Brumbál jako chrabrý náčelní Siouxů.

________________________________________________________________________________________________

Originální tvorba
Příběh puberťačky, nájemného vraha, tajemné organizace, jedné zapadlé putyky, trošky magie, ztraceného ostrova, hypnózy, další tajemné organizace, woo-doo ze Starého světa, kdy se mezi řekami Eufratem a Tigridem rozkládala Mezopotámie a kdy Černé moře, bylo opravdu černé.

V kapce vody
Ariannina matka zemřela, když jí bylo pět let. Od té doby byla tatínkovou hýčkanou a rozmalovanou holčičkou. Dokud se otec neoženil s Vesper. Ženou tak tajemnou, že i hrad v Karpatech by byl nucen zahalit se do mlhy tak husté, že by se dala krájet a ještě se u toho červenat. Anna je podnikavá dívka a jako taková, se rozhodne svoji nevlastní matku odhalit. To ovšem netuší, co všechno ji čeká.

______________________________________________________________________________________
Říkejme tomu K-pop fanfiction

Over the raibow

Song Ye Seon je…mrtvá?
Lee Jin Ki alias Onew je slavný a vídá v zrcadle holku. Ve všech zrcadlech.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mája Mája | Web | 27. prosince 2008 v 13:14 | Reagovat

Já si to nemyslela!

PS: Pěkný obrázek.

2 Mája Mája | Web | 5. února 2009 v 22:23 | Reagovat

S rezervou nikdy, ale s konzervou možná ;-)

3 Nel-ly Nel-ly | Web | 21. dubna 2010 v 18:18 | Reagovat

táák ještě přidat kapitolky a sem tam obrázek a budu naprosto spokojená :D

4 Delly Delly | Web | 13. prosince 2012 v 14:04 | Reagovat

Přišla jsem sem s tím, že si od tebe zase něco přečtu, možná i něco, co jsem už četla, ale to není možný... Já se směju už u popisů jednotlivých povídek :D Jak to, sakra, děláš? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama