zatím co jsi spal Kapitola1-Jedna která zůstala♥ glosa:D

8. listopadu 2008 v 15:48 | lina |  Glosa(y)
Bolí mě zuby....to je to škříp, skříp....četla jsem toho hodně, fakt, ale tohle mě dorazilo. Svrběly mě prsty tak jsem se do toho pustila. Jo a není to Harry Potter, je to Naruto!

Nikdykde je božská kniha. Úžasná fakt, vřele doporučuju:D1 díl mé povýdky*skříp, skříp*, chci upozornit že nějaké scénky sem si vypůjčila z jiných povýdek*skříp, skříp*
Jo a já moc psát neumým, ale přesto doufám že se vám to bude lýbyt :-) ne nebude!
A v některých částech to možná ani neude ne - co??? bohajeho to nám to pěkně začíná. navazovat na fylm jo:-) na fylm to rozhodně navazovat nebude, autorku uvvážemě ke stromu a pošleme na ni buldozer!

Zatím co jsi spal není to nějakej film se sandrou bullock???
Kdysi dávno před mnoha lety na vesnici Ukrytou v listí přezdívanou Konoha já myslela, že se tak jmenuje a to je překlad, no asi ne, zaútočil démon devítidohromady Kyuubi teď rotuje Narutovi v bříšku za prznění jeho vznešeného názvu ocasné lišky, který chtěl tuto vesnici vyvraždit, proto se s nim střetl třetí to teda ne, střetl se sním krásný úžasný dokonalý sexy Minato, který byl na 100% čtvrtý hokáge a zapečetil ho do svého novorozeného chlapce jménem Naruto, věděl však, že tím ztratí svůj život dobře udělal, vědět, že autorky ho budou prznit..taky bych radši chcípla.
Po jeho smrti se Naruta všichni stranily, protože on byl jediný kluk mezi babami a ty v něm neviděly člověka, ale démona lišky,tečka, ne čárka Tak Naruto vyrůstal sám bez rodičů, bez přátel. Začal chodit do nindží jaké akademie*brousí si kosu* akademie kde byl přidělen do týmu ke krásné o tom bych se hádala Sakuře a Nadanému proč je nadanému s velkým N, a Sasuke není nadaný on je hlavně blbý Saskemu na kterého Naruto pořád žárlil nejen kvůli tomu že je uš ale kuš od narození talentovanější a v akademii nejsilnější nindža ale také proto, že ho Sakura miluje a né krátké e jeho.
I přesto se z nich stal skvělý tým společně s jejich sensejem*skříp, skříp* Katashim jé toho neznám!. Tak Naruto našel ženy (lidi) kteř(í mu porozuměly a přijaly ho mezi sebe. Naruto byl v sedmém nebi, protože tolik ženských na jednoho dvanáctiletého kluka…taky vám připadá, že to zavání pedofilií? s jeho týmem zažily mnoho dobrodružství nechali se přeoperovat a potkaly i nové nepřátele čárka nebo tečka největším z nich byl Orochimaru čárka který kousl při boji Saskeho do ramene protože tři dny nic nejedl a měl hlad, a tím mu dal neuvěřitelnou moc, má totiž v úmyslu získat si Saskeho na svou stranu a vycvičit ho aby z něho byl nejsilnější Nindža já myslela, že Nadaný Sasuke už je Největší Nindža, nakecá mu, že mu pomůže s jeho pomstou zabýt to mu nevyjde jeho bratra Itachiho, který se už třese až ho Nadaný Nejsilnější Nindža Sasuke zabyje:D zato, že vyvraždil Saského a svoji rodinu všichni víme proč, mohlo za to jisté video, kamera a youtube, ale vemezeraskutečnosti s ním má jiné plány…udělat si z něj sexuálního otroka…….

.Sasuke zatím nic neví dokonce, ani neví kdo orochimaru je tak na něj ani nebere ohledy, teda aš město v české republice do dne kdy byla Nindží chunninská pokud vím zkouška na které se Orochimaru objevil, čtvrtý třetí, drahoušku máš v tom bordel! hokáge se s nim střetnul aby svou vesnici ochránil, ale tragicky přitom zemřel, jeho oběť však nebyla zbytečná, povedlo se mu vysát z Orochimara veškerou sýlu no to se mu teda povedlo, teta je slabý a regeneruje se hokágemu vystrojily krásný pohřeb a pomezeraněm byl zvolen pátý hokáge krásná padesátiletá výbušná hazardní hráčka Lady Tsunade.
Mezitím Orochimarovy Nohsledi mu pomohly se zotavit, nechal své věrné aby šly za Sasukem a pověděly zase ženský, existujou v téhle povídce i nějací pořádní chlapy? mu o svém pánovy, a že má v úmyslu mu pomoct zabýt jeho bratra, Sasuke se rozhodl že odejde z vesnice, Naruto se ho pokoušel zastavit, ale marně Stejně jako Sakura která mu před odchodem vyznala lásku, nic nepomohlo, ani přemlouvání ani sliby, Sasuke odešel a své přátele nechal ve vesnici listí…které se každý podzim musí uklízet………………………
Děj se odehrává o pět let později kdy je našim hrdinům v rozmezí osmnácti-dvaceti let
Kapitola 1: Jedna, která, zůstala
Je to uš*skříp, skříp* pět let, pět let co Sasuke odešel. Ona se změnila fyzicky a psychicky, ale on? Kdo ví já to vím, ale neřeknu. Je to už tak dávno, pomalu na něj zapomněla, ale on? Kdo ví………………………………………………….
"Volala jste mě Tsunade?" "Ano, ano volala. Pojď blíž." Sakura přišla blíže ke stolu. Tsunade se k ní otočila. "Nemáš zapalovač?" Sakura ochotně vytáhla z kapsy zapalovač s motivem roztomilých pandiček a zapálila Lady Tsunade, jejího vlastnoručně ubaleného jointa. Pak se sedla a řekla:
"Mám pro tebe misi, kterou budeš vést ty. Vezmi si do týmu koho chceš. Jsi ANBU, ale na tuhle misi, potřebuji, abys odložila svojí masku.uvozovky si odskočily Sakura poslechla a masu si sundala. CO si to sundala???
"Co je to za misi, Tsunade?!" ony si tykají, wow! Tsunade se na Sakuru podívala věděla, že jí lhát nemůže, ale hlavně to nedokáže. "Je to mise proti Akatsukům."
"Proti Akatsukům?!"*umřela, protože se udusila moštem co zrovna pila*
"Ano, ale hlavně je to mise zaměřená na jednoho z nich."
"Budu hádat, podle vašeho chování jde o Itachiho."
"Máš pravdu, ano jde o Itachiho." Není ten chudák už dávno mrtvej?
"No dobře, tuhle misi beru." Tsunade se usmála.
"Můžu se zeptat proč nepošlete na tuhle misi Naruta? Nebo někoho jiného?"
"Sakuro, protože ti důvěřuji, jsi chytrá, silná a nenecháš s sebou manipulovat. Teď patříš mezi nejlepší ninji z Konohy."
"Děkuji Tsunade."
"Nemáš zač, za ty dva roky co jsem tě cvičila jsi zesílila a ty dva další roky v ANBU.. jsi teď silnější než já."
"Tsunade…"
"Je to pravda Sakuro, za ty dva roky jsi vyrostala a zesílila a když jsi odešla do ANBU tak jsi zesílila ještě víc a dospěla jsi." Tomu teda říkám rozhovor…Jsi krásná, ale ne, ale jo, a ne, a jo Sakura byla opravdu jiná, už to nebyla ta malá holčička co nic neuměla a byla k ničemu. (teda ona si to myslela) my si o myslíme pořád, nebylo to vyhublé děvče naopak měla teď vypracovanou postavu, každým coulem byla žena. "No dobře Tsunade děkuji. A proč to nemůžu udělat jako ANBU?"
"Já chci abys vedla tým, který sestavíš." "No dobře. Takže chci do týmu: Shikamara né, jeho ne!, Leeho, Hinatu, Tenten, Nejiho a Naruta."
"Dobře a ještě se k vám připojí Temari."
"Dobře ta se bude hodit."
"Můžeš jít já jim dám zprávu o tom, že jdou na misi a ty je povedeš." Sakura kývla hlavou a odešla. Tsunade zůstala sedět a vzala si do ruky sklenku s vodkou popotáhla (a) smutně se podívala do sklenky a rozbrečela se nad zpackaným rozhodnutím svěrit misi růžovovlasé blbce. "Sakuro, kdybys tak věděla, co tě čeká.."

Sakura šla po ulici. Šla do svého domu, do domu ve kterém nebyla už dva roky. Vešla dovnitř. Všude byla velká vrstva prachu. Sakura došla do ložnice a tam se převlékla z ANBU oblečení do svého nového úboru. Připravila shurikeny, kunai nože, obvazy a jídlo a pití, plyšového medvídka, spacák, papučky, zrcátko, rtěnku, stíny, make-up, kartáček na zuby, knihu: Jak být krásná vždy a všude, časopis Bravo Kunoichi... Šla se umýt, a potom šla spát, věděla, že tohle bude velmi těžká mise. Itachi není lehký protivník. "Hmm Itachi Uchiha." Říkala si v duchu. V tom si vzpomněla na někoho na koho už dlouho nemyslela. "Sasuke, jestli pak se změnil a žije vůbec ještě Ne bohužel, zabilo ho jistá osoba, co používá jed z bílého oleandru…?!" Svoje myšlenky, ale zahnala a šla spát. Brzo ráno jí začal pípat budík. Sakura ho pěstím zarazila do zdi. Z budíku vypadaly šroubky a pérka. Sakura vstala šla do koupelny, oblékla se vzala si skříň, plnou oblečení, které nemohla nechat doma, kufr šminek a baťoh a šla k místu, kde se měla sejít s týmem, který měla vést………………….

Tam už všichni čekali. Naruto nervózně s Leem čekali až Sakuru po dlouhý době uvidí. Hinata pořád pokukovala po Narutovi a pěkně rudla, Neji byl opřený o strom a pokukoval po Tenten, která kroutila hlavou nad chováním Leeho no a Shikamaru ten ležel pod stromem a pořád si říkal pro sebe to je otrava "To bude dobré," konejšila ho osoba ležící vedle něj, "vždycky to můžeš odříct a vrátit se ke mně." Zamrkla a svůdně se usmála. "Já vím Lino, ale oni mě donutili." "Tak se drž," řekla povzbudivě a líbla ho na špičku nosu. Všichni je zvědavě pozorovali.. Sakura vylezla z domu a potkala Temari. "Sakuro?! Jsi to ty?!" Sakura se otočila, kdo jí to oslovil.
"Temari?" "Jo jsem to já, páni Sakuro ty jsi se změnila…" "Ty taky."

Holky k sobě přišly a objaly se. Celou cestu si povídaly než došly k místu schůzky. Když viděli přicházet Temari a s ní dívku, kterou neznali, ale když si všimli jejich růžových vlasů tak věděli, že tu dívku znají… "Sakura.." řekl Naruto s Leem úplně stejně a s velmi zamilovaným výrazem, ale Naruta ten úsměv přešel, když ho Hinata zabíjela pohledem. Chudina Hinata…Sakura k nim přišla. Všichni kolem ní udělali kolečko. "Sakuro!! Jsem ráda, že ses k nám vrátila." "Díky Hinato a jsem taky ráda, že vás vidím, ale nevrátila jsem se k vám. Mám jen za úkol tuto misi a pak zase odejdu." Všichni byli smutní, někteří víc(jako Naruto, Hinata, Tenten, Temari a hlavně Lee) a někteří míň (Shikamaru a Neji "dobře kluci, fandím vám!" řekla Lina. "Ty jsi ještě tady?" zeptala se Sakura naštvaně. "Přece ho tu nenechám s vámi!" opáčila Lina ukázala na šťastně se tvářícího Shiku.).

"Tak dobře..začneme. Tsunade mi dala tuhle misi za úkol, takže mě poslechnete na slovo nebo okamžitě zemřete. Je vám to jasný?!" Všichni nahlas polkli a kývly vždycky jsem věděla, že Neji není chlap! hlavou, že ano. "No výborně!" Sakura se usmála. "Máme jeden cíl a to Itachiho. Je pro vesnici riziko a obzvlášť, když je v organizaci AKATSUKI. Máme málo času, musíme ho najít a zabít už ne zabýt?. Je to jasný?!" "Ano!" zakřičeli týjo správný i jásali všichni. Naruto se nepřestával divit jak se Sakura změnila z malého děvčete, co bylo pomalu na obtíž se stala dívka, co z ní mají všichni strach a respekt. "Dobře vyrážíme!" Vydali se na cestu…. Cesta byla dlouhá a únavná, ale Sakura byla tvrdá a pokračovala v cestě. Nastala noc a tak se utábořili. Naruto postavil stan, kde spal on a Hinata. Neji a Tenten zase pro sebe, Shikamaru a Temari "Ty čubko," zavrčela osoba, která je pozorovala z povzdálí taky no a jediný kdo zbýval byli Lee ten spal v jednom stanu a Sakura spala ve svým. V noci byla stráž a zrovna šla Sakura Nejiho vystřídat. "Tak jo jdu tě vystřídat, jdi se vyspat ať jsi zejtra čilý." Neji na ní kývl. Sakura se divila, ale jediný kdo na ní za celou dobu promluvil byla Hinata a Temari... Naruto s Leem řekli její jméno nic víc.

Sakura přemýšlela, jestli se nechová příliš nepřátelsky nebo jestli na ně není moc přísná, ale když je člověk u ANBU tak se tam jinak nikdo k nikomu nechová než takhle odtažitě. V ANBU je to složité. Sakura si vzpomněla jak tam přišla když jí bylo 17, zrovna odešla od Tsunade. Našla si tam kamarádky Lusi a Kami. Byli to její krycí jména, Sakura měla taky krycí jméno Hana. Byly to kamarádky, jednou šly Lusi a Kami na misi a už se nevrátili, zemřely v boji. Sakura to brala těžce….Z jejího vzpomínání jí ale vyrušil praskot větve v lese. Sakura okamžitě vylítla a postavila se do obrané pozice……………… Sakura byla připravená v bojový pozici. Něco bylo za křovím. Sakura vytáhla něco z kapsy a hystericky vřískla "Mám zrcátko a nebojím se ho použít!" kunai nůž a čekala co to bude, nebo kdo to bude.

Sakura nikoho neprobudila, aby nezpustila zbytečný poplach. Potichu čekala..v tom křoví zachrastilo a vylítla z toho…….veverka. Sakura se trochu lekla, ale potom se uklidnila. "Uff malá co tady děláš takhle v noci?" Sakura si klekla a natáhla ruku k veverce. Veverka k ní přiběhla. Sakura j(í)i chytila a zlomila vaz. Pak bylo slyšet jen praskání ohně a lesem se nesla vůně pečeného masa. pohladila a dala jí kus chleba co ležel na misce vedle ohniště. Veverka si ho ochotně vzala a hezky chleba chroupala. Sakura na ní koukala a usmívala se. Její úsměv se, ale vytratil, když si všimla stínu postavy, která byla za ní vidět. Sakra, odhalila mě!

Sakura se rychle otočila a hodila po osobě kunai. Ale neznámá osoba se kunai vyhnula a utíkala směrem do lesa jsem hold dobrá no. Sakura se postavila a koukala směrem, kterým osoba utíkala… "No podívejme, tak už o nás ví.." řekla Sakura a znova se začala věnovat veverce, která už měla chleba pomalu spapaný:) "Tak ši dej ještě mališká" šišlala na ni. Ráno se všichni vzbudili až na jednu osobu, která ne a ne vstát. Můžete třikrát hádat, kdo to je. "Narutóóóóóó!!!!!!!!" Naruto z ničeho nic vylítl. No kdo by nevstal, když na něj zařvala Sakura. "Co co co se děje?!" zeptal se vyjeveně Naruto. Kolem něj byli Tenten, Neji, Temari, Shikamaru, Hinata a Lee a koukali na ně vražedně. "Kde je Sakura?!" "Kde by si tak řekl?!" Naruto se otočil, Sakura za ním stála s vražedným výrazem a se zvednutým obočím nad levým okem, které s sebou pořád cukalo. Naruto nahlas polknul. Sakura se k němu přiblížila a koukla se mu do očí. Uvozovky hledaly větu tak dlouho až se ztratily Příště Naruto jestli nevstaneš, poleju tě studenou vodou!tyhle taky

Po hodině hádání se vydaly dál do skrýše Akatsuki, k jejich smůle byla prázdná!
" No tak todle bylo fakt zbytečný proč sme sem chodily?"
"Naruto sklapni!". Vrátily se zpátky do Konohy z nepořízenou. "Shiko!" všichni se podívali na sympatickou hnědovlásku řítící se k nim. Lina padla Shikovi kolem krku. "Umačkáš mě," smál se a taky ji objal. "Jste tu nějak brzy," podotkla. "To víš, někdo to tu zprasil," řekl a vrhl významný pohled na Sakuru. "Chceš tím něco říct?" zeptala se Tvrdá Odtažitá Krásná Lady Sakura. "Ne," odpověděla za Shiku Lina a odvedla si ho pryč.

V kanceláři malé padesátnice tsunade: "Promiňte malá tsunade, ale Nikoho z Akatsuki sme nenašly!" "To nevadí Sakuro, jo abych nezapomněla, zítra se koná maškarní ples, přijdou na něj všichni Ninjové z ostatních vesnic a ty Lady odkdy je ta růžovovlasá lady???Sakura Haruno na něm nesmíš chybět!" "Jistě Tsunade!". Nastal večer Sakura přišla domů, Lehla na postel, chvíli přemýšlela o plesu, pak zavřela oči a usnula. Další den se Sakura a Celá konoha připravovala Na velký ples, Který si všichni užily, Hlavně Sakura, pořád si celý ples odehrávala v hlavě.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mája Mája | Web | 8. listopadu 2008 v 18:52 | Reagovat

Naruto!!!!!! (*Nevěřícně zírá na obrazovku*) Jak jen někdo mohl???

Glosy pěkné, bez nich bych ležela v bezvědomí.

2 Samie-chan ♥ Tvoe SBénko ^-^ Samie-chan ♥ Tvoe SBénko ^-^ | Web | 8. listopadu 2008 v 19:09 | Reagovat

Zdrawím sbé ^^

3 Jaheira - SBčko ♥♥♥ Jaheira - SBčko ♥♥♥ | Web | 9. listopadu 2008 v 11:54 | Reagovat

Super to bylo! Dost jsem se nasmála.. hlavně mě dostalo, jak tams psala, že se někdo začal dusit moštem.. tak nekecám, to se mi stalo! xD

4 PieRrE tvoje SB♥♥♥ PieRrE tvoje SB♥♥♥ | Web | 9. listopadu 2008 v 12:56 | Reagovat

___d88888888b_____d88888888b

__d88?____d88b___d88b____`88b

_d8?_________d888b_________`8b

_8b_________________________d8

_b8_____AHoJky!!!!_____________d8888b___d8888b

__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b

___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b

____`8da___________8b_______________d8

______`Y8b__________d8_____________8b

________`8b__________8ba_________ad8

__________`88_____88__`8da_____ab8?

____________8b___d8_____`Y8___8Y?

_____________`b_d?________`8_8?

______________`8?__________`8?

5 Kristy ¦♥SBčko♥¦ Kristy ¦♥SBčko♥¦ | Web | 9. listopadu 2008 v 16:50 | Reagovat

Ahoj, důležité info pro moje SBčka!!

--Rozhodla jsem se změnit si přezdívku, tak si mě prosím přepiš, už nejsem Jaheira, ale Kristy

Díky =)

http://hvezdnyvitr.blog.cz/0811/menim-si-prezdivku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama