Tenkrát v Bradavicích 3

1. listopadu 2008 v 18:42 | lina
Nelíbí se mi. Šestkrát jsem ji přepisovala a stejně se mi nelíbí. O kom mluvím? O další kapitole k TvB. A nakonec jsem jsem měla divnou náladu, takže ti dva už jsou spolu aniž jsem to chtěla. Duševní suteréne, je moje oblíbená nadávka. Objevuje se nová postava:D(a nedám si pokoj)Nemůžu uvěřit, že jsem tu už po šesté, pomyslela si dívka a sedla si na lavičku. Na nádraží přišla relativně brzo. "Jas?" zavolala na ni někdo. "Aidith, ty ještě žiješ?" rýpla si do kamarádky a objala ji. "Mě jen tak něco neskolí," řekla Aidith a hrdě se plácla do hrudi.

"Koště, kde máš věci?" přišel za nimi Jack. "Ahoj Jas," dodal když si jí všiml. "Ahoj," pípla Jasmin. V jeho společnosti se necítila dobře. "Vypadni, děsíš mi kamarádku," řekla Aidith a kopla ho. Jack jí to oplatil a tak se ti dva začali mlátit. "Jak malé děti," zkonstatoval to vysoký kluk, který právě přišel. "Sebe," usmála se Jasmin a objala svého kamaráda. Aidith zaslechla jméno Sebastian a přestala mlátit bratra. Zvedla hlavu, podívala se do zelených očí Sebastiana Wyndhama, zrudla a se slovy "Promiňte musím si něco zařídit," zmizela. Jasmin se smála. Tihle dva se milovali už od prvního ročníku, ale byli tak tvrdohlaví, že to nikdy neřekli. Sebastian se schovával za svůj pověstný sarkasmus a Aidith se s ním radši nestýkala.

"Zase ti dva?" zeptal se nový příchozí. "Jo, jsou nenapravitelní, kdy už jí to konečně řekneš?" zeptala se Sebastiana Jas. "Co-co bych jí měl říkat," zaskřehotal Seb. "Jedna nula, pro tebe Jasmin," řekl Hunter. Sebastian, Hunter a Jasmin byli nejlepší přátelé. "Ale ne," zasténal Hunter. Když se na něj ti dva podívali ukázal dozadu "Moje sestra," řekl.

Aileen Hammondová šla ruku v ruce s Marcusem Cravenem, nástupcem Luciuse Malfoye.
Vesele se usmívala na ty co kolem ní skákali. Aileen se za těch šest let neuvěřitelně změnila, ze sladké, trošku ambiciozní holčičky, vyrostla vypočítavá bestie. "Marku?" zavolala. "Ano zlato?" přitočil se k ní. "Najdi nějaké volné kupé, ano?" přikázala. "Jistě, pro tebe všechno," zamumlal Marcus a odcupital do vlaku.

"Podívej na ni, na královnu," poznamenala Mia. "Kde máš nosítka, princezno," zavolala na Aileen. Ta se na ni jen ošklivě podívala. "Já zapomněla, velká královna nemluví se svými poddanými," řekla Mia a parta kolem ní se rozesmála. "To sedlo," řekla Sam. "Holky." Přiřítila se k nim Aidith. "Támhle je Jasmin," řekla a ukazovala na dívku a dva chlapce. "A Sebastian jak tak koukám," poznamenala Mia. Aidith po ní šlehla pohledem. Mia se nenechala vyvést z míry a šla za svou kamarádkou. "Jasmin," zavolala a vrhla se přítelkyni kolem krku. "No, no, vždyť mě uškrtíš," smála se Jas. "Kluci." A vrhla se kolem krku nejdřív Hunterovi a pak Sebastianovi. Seba se držela déle než obvykle a když ho pustila, všimla si, že ji Aidith sleduje temným zrakem.

Aidithinu pozornost však rozptýlil její bratr se svými přáteli a nějakým klukem. "Drewe?" zeptala se opatrně. "Jo, jsem to já, v celé své kráse," řekl a usmál se. Aidith na něj skočila a vlepila mu pusu. "No tak, děláš jako by si mě neviděla celé roky," smál se a vyprostil se z jejího objetí. "Jak to, že jsi tady?" vyptávala se. Chytla ho za ruku a táhla od svého bratra. Mia to všechno udiveně sledovala a nebyla jediná. Celá parta vyjeveně koukala na Aidith a toho kluka, oba mířili k nim. "Kluci, holky, dovolte mi vám představit Andrewa MacCallistra," řekla Aidith. "Zdravím." Zvedl ruku.

Pak nastalo složité představování až došlo na Sebastiana. "Drew," řekl a natáhl k němu ruku. "Sebastian," řekl a ruku mu stiskl. "Sebastian Wyndham?" zajímal se Drew. "Jo, to jsem já," řekl zmateně. Na Drewově tváři se usadil úšklebek. "Ehm, no tak my zase jdeme." Zachraňovala situaci Aidith a táhla Drewa pryč. "Sakra, že ty nemůžeš jednou mlčet," peskovala ho cestou. Sebastian za nimi zmateně hleděl. "Navrhuju nasednout, než nám to ujede," upozornil všechny Hunter a na jeho návrh se odebrali do vlaku.

Alison si všimla svých odcházejících spolužáků, než je ale stačila dohnat zastoupil jí cestu Black. "Co chceš?" utrhla se na něj. Nechápavě na ni hleděl. "A ty jsi?" zeptal se. Lisa začínala vidět rudě. Než stačila něco říct Black zahlédl své kamarádíčky a vesele si to namířil za nimi. "Idiot," odfrkla si Lisa a zapadla do vlaku.

Mia procházela vagonem a hledala vozík s občerstvením. Měla takový hlad, že prostě nemohla čekat až k ní dojede. "Hej, Lewisová," zakřičel na ni někdo. Otočila se a uviděla hlavu Jacka Windsdoora. "Co je?" zeptala se. "Ségra se po tobě ptá," řekl a vystrčil Aidith ven z kupé. "Magore!" zařvala a zabušila na dveře. "V životě jsem neviděla takového imbecila, bůh mě trestá, i když nevím za co," stěžovala si Ai, když šla s Miou do jejich kupé. Přede dveřmi se, ale zarazila. "Já tam nemůžu," zašeptala. Mia se rozesmála čímž na sebe přitáhla pohledy ostatních. "Windsdoorová," konstatoval Sebastian chladně. "Wyndhame," odpověděla mu Ai. "Ne, že tu na sebe budete štěkat, vyhodíme vás z kupé," varovala je Jasmin. "Kdo tady štěká," řekla Ai i Sebastian zároveň. Ošklivě se po sobě podívali. "Když už někdo tak on," pronesla Aidith ve stejné chvíli, kdy Sebastian řekl ona. "Wyndhame, přestaň se po mě opičit," řekla mu Ai. "Já se opičím? Ty tady kopíruješ každé moje slovo," naštval se Seb. "Arogantní tupče,"zanadávala. "Duševní suteréne," nenechal se zahanbit. "A DOST! Mám toho tak akorát, ven oba, udělejte to jak chcete, mě je to fuk, hlavně vypadněte," zařvala Jasmin. Vypadala opravdu hodně naštvaně, takže se ti dva radši klidili.

"Pěkně jsi jim to nandala," pochválil ji Hunter. Z chodby se nesly nadávky, ale v kupé byl svatý pokoj. Jasmin se spokojeně opřela o sedadlo a usnula. Probudilo ji skřípění brzd. Otevřela oči a zjistila, že hlavu má položenou v Hunterově klíně, on měl přes ni přehozenou ruku a taky spal. Opatrně ji zvedla, aby ho neprobudila a vyděšeně skočila na druhé sedadlo. Pak vlak zastavil, Jas koukla na hodinky. Ještě tam přece neměli být. Vyšla z kupé ven, aby zjistila co se děje. Cestou si všimla jedné zajímavé dvojice. Aidith seděla se Sebastianem v kupé. Seděli vedle sebe a drželi se za ruce. Jasmin se usmála. Konečně bude klid.

"Fajn a teď nemám vůbec kam jít," stěžovala si Aidith po té co je rozzuřená Jasmin vyhodila z kupé. "A za to můžeš ty," obořila se na Seba. "Já s nadávkami nezačal," řekl klidně. "Ne? A kdo řekl, že štěkám, já snad?" zeptal se a ironie z ní jen čišela. "Pokud vím, řekla si o mě to samé," odpověděl. "To byla řečnická otázka, nikdo po tobě nechtěl, abys odpovídal," zavrčela Ai. Sebastian si prohlížel dívku stojící před ním. Zaujala ho už v prvním ročníku. Nevěděl proč má potřebu se s ní pořád hádat, ale cosi v jejím výrazu ho popouzelo. A teď tu s ní stál, sám a z ní sršela zlost. Měl chuť ji políbit. A proč ne, řekl si. Popadl Aidith za ruku a přitáhl ji k sobě. Ohromeně na něj hleděla. Přitiskl svá ústa na její a po chvíli naléhání se jeho polibku poddala. "Sakra, já tě miluju," zašeptal, když ji pustil. "Já vím," řekla a přitiskla se k němu. Ruku v ruce pak hledali kam by si mohli sednout.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Layla Hatake Layla Hatake | Web | 1. listopadu 2008 v 20:12 | Reagovat

ok! zůstáváš(promin ze to pisu)

2 Jaheira - SBčko ♥♥♥ Jaheira - SBčko ♥♥♥ | Web | 1. listopadu 2008 v 20:49 | Reagovat

Jéé, paráda, bylo to skvělý!! Moc hezky píšeš, tuhle povídku mám z tvých nejradši! ♥♥♥ =)

Jo, a já mám taky někdy pocit, že mojí povídku nikdo nečte, ale né, aby tě napadalo jí rušit.. už jen kvůli mě, vždycky se těším na další díl =) Nadšeně pozoruju mojí oblíbenou postavu Jasmine xD A Ai se Sebem se mi teď taky líbili =)

Jo, znám soustu potterovských maniaků na www.hradbradavice.com  jsem tam zaregistrovaná, tak je všechny upozorním, že píšeš úžasný povídky z HP a oni si to při troše štěstí půjdou přečíst=)

Jo a nechceš se tam taky zaregistrovat? je to tam skvělý, jsou to virtuální bradavice a člověk tam je v úplně jiným světě ♥♥ Když tam příjdeš, musíš vyplnit test a ono tě to zařadí do nějaký koleje, pak už jen sbíráš body atd.. je tam i děravý kotel, příčná ulice a všechno. A nejvíc mě asi baví kecat s děckama z mý koleje.. ♥ A taky tam chodíš na hodiny třeba lektvarů atd.. a sbíráš body.. Já tam jsem jako Jasmine Fiskeová a jsem v Havraspáru.. my jsme ve školním poháru třetí... musíme zabrat no.. XD XD

Tak kdybys měla zájem tak na:

www.hradbradavice.com

3 Jaheira - SBčko ♥♥♥ Jaheira - SBčko ♥♥♥ | Web | 1. listopadu 2008 v 23:01 | Reagovat

To je skvělý! Aspoň má Mrzimor nějakýho dalšího sudenta aby mohl nasbírat víc bodu.. znám ESPO, ta je z mrzimoru a je skvělá =) Tak až se tam zabydlím, tak nkdy můžem zajít do medovýho ráje na ležák =)

4 Jaheira - SBčko ♥♥♥ Jaheira - SBčko ♥♥♥ | Web | 1. listopadu 2008 v 23:08 | Reagovat

Ne, já už tam jsem docela dlouho.. xD Jo a už jsi zjistila, jak sbíráš body? musíš jít do "výuka" 1 jako první ročník a tam máš hodiny.. třeba já už mám všechno hotový, ale pořád nemůžu zjistit jeden úkol z Péče o kouzelný tvory, hledala jsem to snad všude.. XD Tak jsem napsala o radu do společenský místnosti a Amanda (to je taky prvcačka z Havraspáru) taky neví, prostě moc těžkej úkol.. xD No a ještě přibyly runy, tak ty musím taky udělat, ale moc mě nebavěj, nejlepší je OPČM (obrana proti černé magii), nebo Bohové, anebo Mudlové, to jsou nejlehčí úkoly.. XD

5 arielka arielka | 5. listopadu 2008 v 10:04 | Reagovat

těžkej úkol? Ani bych neřekla :D O:-)

6 Ireth - Založení nové školy Přidej se k nám Ireth - Založení nové školy Přidej se k nám | E-mail | Web | 3. listopadu 2009 v 18:03 | Reagovat

Nová škola čar a kouzel. Pro otevření nově založené školy sháníme jak profesory, tak  i studenty. Na naší škole si užijete spoustu kouzel, zábavy a tak učení, či nové poznatky z Harryho P.. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, tak se přijďte podívat, nebo rovnou přihlásit. Těšíme se na vás.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama