Kapitola N. 4 Vy jste...? My jsme...? Jo jsme...!

27. listopadu 2008 v 17:57 | lina |  Vítejte v Konoze
Tak jsem se dokopala k dalšímu dílu. Je takovej nemastnej neslanej. Původně měl být úplně o něčem jiným:D ovšem vylezlo z toho tohle a já nemám sílu to psát znova. Takže si to užijte a komentujte.
Mimochodem Harry se konečně přizná a objevují se naši staří známí(naprosto neplánovaně)

Chudinka Hermiona se z toho vzpamatovávala dvě hodiny. Kana ji odvedla do svého bytu, kde ji začala křísit. První co Mia řekla bylo : "Jak to udělal?"
"To si vymyslel sám, Oiroke no Jutsu, je to pako," odpověděla jí Kaname. "Jak to udělal? Neměl hůlku, prostě jen tak?" mumlala Mia. "Ach, takhle si to myslela," řekla Kaname. "My máme svá vlastní kouzla...," a začala jí vysvětlovat problematiku chakry.(nebudu to tu rozebírat, ale Kaname to ví!) Za další hodinu z toho byla Hermiona celá tumpachová.

"Kaname? Jsi doma?" ozvalo se zdola. Kaname s(z)koprněla. "Ehm..to je táta," zašeptala. "Táta?" zeptal se Ron. "On je trochu...,"
"Trochu co?" nedalo to Harrymu. Než Kaname stačila odpovědět, objevil se ve dveřích Jiraiya, familiárně přezdívaný Ero-sennin. "Máme návštěvu?" zeptal se a zvědavě si prohlížel trio. "Jo, mí noví kamarádi," řekla Kaname. "Tak vás tady vítám. Jsem Jiraiya, otec téhle slečny," představil se. "Jo, to je fajn, ale my už odcházíme," řekla Kaname a prudce se zvedla. Vytáhla trio na nohy a rychle vypadli z domu.

"Vy se máte asi hodně rádi co?" zeptal se venku Harry. "On je taťka občas....hodně divnej," vylezlo z Kaname. "Jak divnej?" zajímal se Ron. "No, je mu padesát a chová se jako puberťák," řekla Kaname neochotně. "Padesát??" vyhrkli ti tři zároveň. "Jo padesát. Čemu se divíte?" ptala se Kana překvapeně. Nemělo je spíš zarazit, že se ve svém věku chová jako Naruto???

A když je řeč o Narutovi...."Káána-chan!" ozvalo se za Kaname a vzápětí skončila na zemi. "Ty malý...," cedila mezi zuby, když vstávala. "Přivedl jsem Sasukeho," oznámil slavnostně Naruto a ukázal na zamlklého černovlasého kluka. "Proč?" zeptala se Kaname. "Chtěl jsem, aby je viděl." pokrčil naruto rameny. "My nejsme žádná zvířátka!" vypěnila Hermiona. "To jsem nikdy neřekl," ohradil se Naruto. "Každý nás tu okukuje jak v ZOO! Chci domů!" vřískla hystericky. "To chce klid, Hermiono," řekl Ron a vzal ji kolem ramen.

Harry si svých kamarádů nevšímal. Pozorně sledoval Naruta a Sasukeho. "Vy jste...?" zeptal se Harry. "My jsme...?" zeptal se Sasuke. "Jo jsme..." vložil se do doho Naruto a demostrativně Sasukeho políbil. "Fůůůj," zaúpěl Ron. Kaname jen protočila panenky. "Vadí ti něco?" vyjel na Rona Harry. "Co? Dyť je to nechutný. Jsou to přece kluci," vysvětloval Ron Harrymu, jako kdyby byl Harry pětileté děcko, hezky pomalu polopatě.

"A to je problém?" vyhrkl Harry. "Harry, jsou to KLUCI!" upozornil ho Ron na zjevnou skutečnost. "A vážně to vadí? Mají se rádi! To je budeme odsuzovat je kvůli tomu, že jsou to kluci?" zaječel Harry. Ron chtěl něco říct, ale Hermiona ho zarazila. "Harry, ty jsi..ty máš jinou orientaci?" zeptala se a vzala ho za ruku. Harry se jí vyškubl a utekl. "Ztratí se! Dělej něco, Kaname!" hysterčila Mia. "Nic se mu nestane," řekla blondýnka klidně.

Harry utíkal. Nevěděl kam, prostě běžel pořád rovně. Pak spadl. "Dávej pozor, brejloune," křikl na něho kluc, co ležel v trávě. "Pro-promiň," zakoktal Harry a zvedl se. "Smím si sednout?" zeptal se. "Vypadám na to, že by mi to tu patřilo?" otázal se sarkasticky kluk a dál ležel.

"Podvádíš mě? A s klukem?" ozval se rozesmátý hlas. Harry se prudce zvedl. Do kopce se škrábala jakási černovláska. "Proč trávíš čas na takových místech?" zeptala se a vyčerpaně se sesunula do trávy. "Je tu klid," poznamenal kluk. "Jo, to jo," řekla a rozhlédla se kolem. Pohledem zakotvila na Harrym. "A ty jsi?"
"Harry Potter," představil se. "Neznám," zhodnotila to a lehla si do trávy.

"Jsem gay!" vykřikl a ozvěna nesla slovo gay ještě o kousek dál. "Shika je na holky," ozvalo se z trávy. "A navíc Naruto a Sasuke jsou taky. A jak jim to spolu sluší."
"Tady je to skoro normální jev," dodal Shika. "Mimochodem já jsem Shikamaru a tohle je Lina," představil kluk sebe a tuholku.

"Háááárrýýýý," vyřvávala Hermiona. "Nekřič, prosím tě," řekla jí Kaname a na protest i zacpala uši. "Musíme ho najít. Musíme muříct, že nám nevadí, že je ..." nedořekla. "Jak ti to nemůže vadit? Ani to nedokážeš vyslovit," řekla jí Kaname. "Myslím, že víme kde je." Přihnali se k nim Naruto a Sasuke. "Kde?" vykřikl Rona a Hermiona zároveň. Naruto ukázal prstem. "Aha," hlesla Kaname.


a kdo nečetl kapitoly 1,2,3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PieRrE ♥TvOjE<3SBčko♥ PieRrE ♥TvOjE<3SBčko♥ | Web | 27. listopadu 2008 v 19:05 | Reagovat

Ahojky obíhám SBčka!!Měj se fajne!!!

2 Samie-chan ♥ Tvoe SBénko ^-^ Samie-chan ♥ Tvoe SBénko ^-^ | Web | 28. listopadu 2008 v 17:11 | Reagovat

Krásný desing!! *-*

3 Faennes Faennes | Web | 5. června 2009 v 15:25 | Reagovat

Mám ráda povídky o HArrym Potterovi. Mám ráda neobyčejný povídky o Harrym Potterovi. A tahle je přímo skvělá. Jsi dobrá psavečka.

P.S. Já myslela, že to, že je Harry gay, nikdo neví :-D

4 Nel-ly Nel-ly | Web | 14. prosince 2009 v 17:34 | Reagovat

:D :D :D :D :D :D :D :D

Proč mi ubližuješ? A proč si přestala? A proč nepokračuješ - rok! chápečš to? je čas začít od znova pro Nel-ly k vánocům

Lina je sympatická ;-) (podlejzám kvůli pokračování, ale ani se moc nesnažim), ale Shkamara jí nepřeju - ten je přeci jen můůůůůj :D

5 Neila Neila | Web | 2. ledna 2010 v 19:22 | Reagovat

Kde to vázne? Chtělo by to konečně další kapitolu, ať všechny podzvedne a donutí se smát jako paka:-D :-D :-D jáj....:-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama