Kapitola N.2 aneb Kono – co?

15. října 2008 v 18:41 | lina |  Vítejte v Konoze
Abych to uvedla na pravou míru. Tahle povídka vzniká ve škole, v nudných hodinách, jako je zeměpis, občanka a občas i čeština a němčina. Takže neručím za délku kapitol. Tahle je jedna z těch kratších, užijte si ji:D
Jo a Hermona je taková ráznější, ale nic si z ní nedělejte, musí být taková:D


Harry, Hermiona a Ron svorně vytřeštili oči. "Kono - co?" vyhrkli. "Konoha, Skrytá Listová," vysvětloval trpělivě kluk. "Mimochodem já jsem Kiba a tohle je Akamaru," představil sebe a psa. "Ehm… a ta Konoha je ve které zemi?" zeptal se Harry a nádechem paniky. "V Ohňové zemi," zamumlal Kiba, "a je nezdvořilé nepředstavit se," dodal. "Ona je Hermiona, tohle je Ron a já jsem Harry," ujal se toho.
"Herm - Herme- Hermi," snažil se Kiba vyslovit její jméno. "Říkej mi Mia," povzdechla si oslovená a Kiba se rozzářil jak stolní lampička.
Najednou se ozvalo temné hučení. Tři osoby zvedly ostražitě hlavu, jedna ji zahanbeně svěsila. "Ronalde!" vyjekla šokovaně Hermiona. "No co, mám hlad,ů ohradil se. "Stejně jsem šel na oběd," nabídl se Kiba.

Před Ronem, Harry a Hermionou přistály tři misky. Kiba sedící vedle, se už vesele cpal. Hermiona nedůvěřivě vzala hůlky a dloubla do plovoucího vajíčka. "Co to je?"zeptal se Harry, snažíc se namotat dlouhé nudle na hůlky. "A jak se to jí?" zajímal se Ron a marně napichoval nudle na hůlky.
"Rááááámééén." Všichni se otočili na cestu. Řítila se po ní jakási oranžová šmouha. Přistála na židličce. "Oi, staříku, jeden vepřový," poručila si.
"Yo, Kibo," pozdravila šmouha, ze které se vyklubal sympatický blonďatý kluk. "Noví přátelé?" zajímal se a zvědavě si je přeměřil. "Jo, našel jsem je na cestě," odpověděl Kiba s úšklebkem. Ramen zmizel v klukovi dřív než byste řekli famfrpál. "Tak jsem vás rád viděl, mizím." A za chvíli z něj byla zase jen šmouha.
"To byl Naruto," poznamenal Kiba. Za chvíli zmizel ramen i v něm, trio ho také s menšími obtížemi snědlo. Zaplatili a šli.
"Hele, myslíte, že tu fungujou naše kouzla?" zeptal se Harry. "Vyzkouším to," nabídla se Hermiona. Vytáhla hůlku, namířila ji na ptáčka co zrovna seděl na větvi a řekla "Avada Kedavra." Z hůlky vyšlehl zelený paprsek, zasáhl ptáčka a ten mrtvý padl na zem.
"Zjevně fungují," zkonstatovala Hermiona a schovala hůlku. "Co je?" vyštěkla, když se otočila na kluky. "Myslíš, že bylo…ehm…dobré použít zrovna tohle kouzlo?" zeptal se Harry. "A co jako?" "Nic, nic," bránil se. Pak se, ale otočil na Kibu, který vyděšeně zíral na Hermionu. "Co - co - co - co - co to bylo??"

A tadyhle je ramen, kdyby si ho neuměl někdo představit;D


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čtete(četli jste) alepoň nějakou mou povídku?

ano 60.7% (37)
kousek 21.3% (13)
ne 18% (11)

Komentáře

1 Jaheira - SBčko ♥♥♥ Jaheira - SBčko ♥♥♥ | Web | 15. října 2008 v 19:11 | Reagovat

tak ta hermiona je teda pěkně drsná xD XD XD Super povídka, takhle to skombinovat, doufám, že bude pokráčko =)

Jo a promiň, že jsem zapoměla do seznamu povídek napsat ty tvoje, úplně jsem na ně zapoměla.. ale už tam jsou =)

2 Mia.sweet Mia.sweet | Web | 18. října 2008 v 18:46 | Reagovat

To je drsný :-))

3 Nel-ly Nel-ly | Web | 14. prosince 2009 v 17:02 | Reagovat

Hele, cos to s Hermionou provedla? :D

Rámeeeeen - já ho mám dokonce i Restauran City /hra na FB, jsem fanatyk/ a dala bych život abych to ochutnala!!! I když mi chutnat stejně nebude :D ale v  první řadě je humr :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama