Voda III.

13. června 2008 v 19:00 | lina |  Ze života studentky
Tak jo...poslední voda *doufá*

Co bylo..no jeden den jsme jeli od Veverek do našeho kempu. A začalo pršet..totálně mokří a zmrzlý jsme museli zastavit. Prý na čaj...to známe...páni profesoři si šli dát pivíčko a my tam klepali kosu. Samozřejmě, že nás to nebavilo a tak jsme dělali bordel, pískali na píšťalky, ječeli (jedna nejmenovaná soudružka ječela excelentně) za půl hodiny se páni profesoři zvedli a uráčili nás dopravit do kempu. Mezitím začlo znova pršet.
Další den jsme jeli trasu, kterou jsme všichni dobře znali. Jeli jsme ji už kdysi dávno v tercii. Na cestě je boží zastávka, kde dělají bramborový placky s různýma příchutěma. Mňamka. Tahle trasa naštěstí proběhla bez problémů. Všichni si pošmákli na placce a udělali jsme i společné foto. Na trase jsme sjížděli jeden retardér a jeden provalenej jez. Háčci, mezi nimiž jsem byla i já, byli mokří jako myši *prozíravě si vzala pláštěnku, byla jí houby platná*. A na konci přišla kýžená odměna ve formě extrémně drahého Magnum. Ale co, je to jednou za čas.
Poslední den se jeli Krumlovské jezy. Jela jsem je z učitelem, za což jsem nesmírně vděčná. Ale, jeli jsme je na gumové herce, která ucházela. Takže jsme každých 5 km museli dofukovat. Na jednoum jezu, který se koníčkoval, se holkám podařilo utopit loď. Drahý pan učitel se naštval, celý zčervenal, až jsem se ho bála. Musím říct, že ho obdivuju, jsem příšerná hysterka a být se mnou na lodi je o krk. Poslouchat hlášky typu : "vidíte ty kytky? Ty chci na hrob.", "v Krumlově je jsou asi čtyři kostely, tzn.: čtyři hřbitovy. Pohřběte mě na jednou z nich.". Jinak si na konci začal prozpěvovat Hey Jude od Beatles. Sugoi. Mno, naštěstí jsem přežila. Takže moje černé předpovědi se nevyplnily.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama