Draco, Aneta a jejich válka

19. května 2008 v 20:21 | lina |  Glosa(y)
Můj první nesmělý pokus o glos...jakže to není nic extra a zřejmě v tom poračovat nebudu, ale tohle si o to úplně říkalo! Jinak, naprosto to postrdá mezery, pak už se mi to tam nechtělo psát...byla by to piplačka...a určitě jsem tam nasekala spoustu chyb...tak příjemné počteníčko..

Draco zamyšleně seděl ve velké síni.mezeraPřemýšlel jestli má otce poslechnout a být malým smrtijedem nebo velkým Smrtijedem ne.Ano by znamenalo celoživotní nebezpečí a odmítání.Kdyby se ovšem rozhodlčárka že ne otec by ho začal nenávidět a sním i všichni malí smrtijedi včetně malého pána zla.mezeraTo by……..prudký šťouchanec do ramene ho vyrušil.Tázavě pohlédl na Crabeho co se děje ten ale jen mlčky zíral na Brumbála,který ukazoval na půvabnou dívku mířící k moudrému klobouku.Obličej nerozeznal viděl jen čárka že má vlasy dlouhé pod pás no jasně, typická MS.Tato mladá a okouzlující dáma se jmenuje Aneta jak originální Karigadová a kvůli zničení její školy malými a neškodnými smrtijedy nastupuje u nás a uvozovky si skočily do cukrárny, jelikož usoudily, že je nikdo k ničemu nepotřebuje.Draco sledoval jak Aneta míří ke klobouku,mezerakterý jen co dosedl na její hlavu nevykřil:NEBELVÍR nebo ZMIJOZEL.Celou síní se ozval hukot.Ještě nikdy se nestalo ,že klobouk vykřikl jména dvou kolejí no já mám pocit, že už jsem o tom někde četla, že by další produktivní povídka?.Brumbál povstal aby zjednal klid.Dnes se stalo něco velmi zvláštního, nepronesl, protože uvozovky si klidně odskočily za těmi předešlými. Je tedy na vás slečno Karigadová,aby jste se rozhodla.Pokud ale nechcete volit mezi oběmi kolejemi,můžete,pokud to umíte vyslat patrona ten to udělá za vás.Dobře přikývla Aneta a ve velké síni se rozhostilo ticho pomoc ztrácím se v ději..no, má to vůbec nějaký??.Expectro patronum cha a má to špatně, schválně jsem si to hledala a má to být expecto .Z konce její hůlky vylétl stříbrný fénix a rozletěl se k nebelvírskému stolu.Celou síní se ozval mohutný povzdech jen nehelvítský čí??? stůl vybuchl nadšením.Aneta se na všechny (zářivě) křivě usmála a vytáhla hůlku, pronesla avada kedavra a spokojeně se posadila (se).Potom Brumbál nedokončil proslov uvozovky mají dýchánek! a všichni odešli do svých kolejí.Když Aneta ulehla,nemohla usnout tohle nečekala proč ji klobouk jednoduše nezařadil proč mám pocit, že tady něco chybí??Jak mohl poznat,že v jejích žilách koluje krev Godrika Nebelvíra a Salazara Zmijozela.Ano Aneta byla dcerou vzdálených potomků z devětadevadesátého kolene matčina bratrance dvou zakladatelů Bradavic.Rozhodla se že spánek vzdá a prozkoumá svůj dočasný domov.Vstala a tak jak byla v pyžamu(tričko a kraťasy)prošla otvorem v buclaté dámě.Když už se toulala asi hodinu zaslechla sípaví dech (obávaného) nadrženého školníka tak ona to jde prozkoumat, z čehož jsem usoudila, že to tam nezná a pak zaslechne obávaného školníka, jak teda ví, že je obávaný???.Proboha jestli mě chytí…..zděsila se Aneta a dala se na tichý úprk.Najednou se před ní vynořila tmavá a urostlá postava.Aneta si jí všimla až pozdě. Postava byla zamyšlená a že se proti ní někdo řítí si nevšimla.Bum. Aneta do postavy narazila a spadla do vykopané jámy o rozměrech 2x3 metry, potom na ni ta zamyšlená postava začala házet hlínu a ďábelsky se smála. A to je přátelé konec!
Dobře není to konec, tahle povídka má totiž pokračování…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí?

jo pěkný 40% (40)
jen tak dál! 15% (15)
nic moc 11% (11)
fůůůj ! 13% (13)
To znám, Shakespearova komedie 21% (21)

Komentáře

1 kettys kettys | 9. srpna 2009 v 15:04 | Reagovat

heh mám dotaz když v jejích žilách koluje krev Salazara a Godrika, to jí tu krev jako darovali bo co? Hmmm... taky bych chtěla umět zamyšleně sedět :D jinak glosy SUPER!  ;-)

2 Nel-ly Nel-ly | Web | 6. února 2011 v 2:57 | Reagovat

ale fuj... to zabolelo :-D

3 Muhe Muhe | Web | 21. dubna 2011 v 18:05 | Reagovat

:D  :D  :D úvozovky měl dýchánek :D ale nejvíc mě dostala krev Godrika a Salazara... jsem nevěděla, že homouši můžou mít děcko :D  :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama